Прес-центр ВНТУ 01.04.2016, 10:31

 

Восьмий рік поспіль, у найкомфортнішому для проживання місті України, відбуватиметься фінальний етап студентського інтелектуального змагання майбутніх фахівців радіотехніків


Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Подробиці на освітньому порталі ПедПРЕСА


 

З 5 квітня по 8 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2016).

 

Метою олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців з зазначеного напрямку та стимулювання обдарованої студентської молоді до подальшого саморозвитку.

 

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання, шляхом розв’язку теоретичних завдань з п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Щорічно викладачі кафедри радіотехніки докладають значних зусиль для її організації та проведення, ще більш якісно та цікаво, ніж попередні роки.

 

Тож, в рамках проведення Олімпіади цього року вперше буде проводитись науковий семінар наукової школи докторів наук Осадчуків.

 

Також вдруге буде проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом і вже традиційно заплановано проведення творчого конкурсу практичних розробок та виставка-конкурс студентських радіоаматорських розробок, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні.

 

До оргкомітету надійшло 51 анкета учасників з 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань.

 

Головними заходами Олімпіади:


6 квітня (середа)

09.20-10.00

Урочисте відкриття Олімпіади

Корпус №1

зал № 11

7 квітня (четвер)

09.00-11.30

Творчий конкурс практичних розробок на платформі Arduino

Корпус №1

Ауд. 1310

13.00-15.00

Виставка-конкурс студентських радіоаматорських виробів

ГАК № 210

15.00-16.00

Урочисте закриття Олімпіади. Нагородження переможців

ГАК № 222

 

Розуміючи, що, в сучасних непростих умовах державотворення та фундаментальних змін в освітній сфері, має змінюватись і ставлення суспільства до офіційних заходів, а представники соціально відповідального бізнесу підтримувати співпрацювати з вищими навчальними закладами на постійні основі, тим самим сприяючи якісній підготовці майбутніх фахівців, задля майбутнього динамічного розвитку України! Саме тому, оргкомітету особливо приємно відзначити продовження плідної співпраці з провідними компаніями України – Kyivstar , Melexis та Diacom

 

Слідкуйте за перебігом подій ВСОРТ-2016 на сайті - http://vsort.org.ua/