Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВСОРТ-2016 ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ

Недоступен ни однин перевод.

 

У найкомфортнішому місті України на базі одного з провідних технічних вищих навчальних закладів відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016)

 

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

Подробиці на освітньому порталі ПедПРЕСА


 

Відкриття стартувало з вітального слова ректора Вінницького національного технічного університету професора Володимира Грабка. Червоною стрічкою у вітальному слові ректора лунав заклик до учасників олімпіади щодо саморозвитку в цій важливій для нашої держави галузі економіки. Володимир Віталійович запевнив учасників у надзвичайній важливості проведення таких інтелектуальних змагань і побажав перемоги найсильнішим і найдостойнішим.

 

На адресу оргкомітету надійшов вітальний лист очільників виконавчої і представницької гілок влади Вінницької області, який було проголошено головою журі олімпіади,завідувачем кафедри радіотехніки, професором Олександром Осадчуком. Голова журі також відзначив значну підтримку олімпіади спонсорами: компанією «Київстар» – генеральний спонсор, Melexis – головний спонсор, Diacom – головний партнер та інформаційними партнерами.

 

Представник департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Калетник запевнив учасників та організаторів у всебічній підтримці керівництва обласної державної адміністрації і побажав їм чудового перебування на теренах Вінниччини.

 

Голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи, професор Сергій Павлов коротко окреслив наукові здобутки факультету радіотехніки, зв’язку та приладобудування та, залучивши одного з учасників, шляхом жеребкуванням обрав варіант цьогорічного олімпіадного завдання.

 

Заключне вітання для учасників, організаторів, членів журі та гостей пролунало від відповідального секретаря ВСОРТ-2016, кандидата технічних наук, доцента Костянтина Коваля, який зачитав вітальний лист від Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, зауваживши, що з боку оргкомітету щорічно учасникам олімпіади, членам журі та представникам вищих навчальних закладів пропонуються нові різноманітні цікаві позаконкурсні змагання та заходи, а також насичена розвиваюча програма в рамках проведення ВСОРТ-2016. Тож, урочисте відкриття — це лиш початок інтенсивного і насиченого інтелектуального змагання.

 

У перший день учасники ВСОРТ-2016 після виконання основного завдання відвідали наукове-виробниче підприємство ВТН , товариство з обмеженою відповідальністю «Промавтоматика Вінниця» та історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму (с. Коло-Михайлівка).

 

Наступного ранку студенти взяли участь в практичному турі розробок на платформі Arduino, в якому взяли участь майже усі команди-учасниці. Цьогоріч олімпійці реалізовували пристрій вимірювання опору (омметр), на що мали 100 хвилин та ще 30 хвилин для захисту своїх результатів.


 

Перше місце здобули студенти Національного університету «Львівська політехніка», друге – команда Одеського політехнічного університету, третє – Національного університету України «Київський політехнічний інститут».

 

Фоторепортаж практичного туру тут — http://photo.vntu.edu.ua/album/47

 

Відразу після завершення напруженого і виснажливого практичного змагання студенти мали змогу відпочити на цікавій презентації головного спонсора цьогорічного радіотехнічного змагання компанії Melexis. Тема презентації — «Можливості співпраці з компанією Melexis». Багатьох учасників зацікавили пропозиції та можливості Melexis.


 

Продовження роботи стало оголошення попередніх підсумків, пояснення завдань з кожної з п’яти дисциплін та проведення апеляції.

 

Потому на студентів чекала ще одна можливість продемонструвати практичне застосування теоретичних знань з радіотехніки — конкурс-виставка. Традиційно в цьому змаганні взяли участь студенти Вінницького національного технічного університету, Вінницького технічного коледжу та радіоаматори Вінницької області. Кращі роботи були відзначені призами.


 

Фоторепортаж конкурс-виставки тут http://photo.vntu.edu.ua/album/48

 

Надзвичайно цікавим та пізнавальним для радіотехнічної юні був виступ-презентація Ігоря Єрещенко, головного архітектора мережі компанії Київстар, «Мережі мобільного зв'язку: розвиток технологій». Компанія Київстар черговий раз підтримала Всеукраїнську студентську олімпіаду з радіотехніки та виступала генеральним спонсором цьогорічного радіотехнічного змагання.

 


 

Фоторепортаж тут http://photo.vntu.edu.ua/album/49

 

Завершальним акордом Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки стало урочисте нагородження переможців ВСОРТ-2016. Усі олімпійці отримали сертифікати учасників, а переможці — грамоти та цінні подарунки від спонсорів.

 

Переможець ВСОРТ-2016 від компанії Київстар отримав сучасний смартфон, а від компанії Melexis класику радіотехнічної думки — книгу «Искусство схемотехники» та брендовані дистанційний вимірювач температури та флеш-пам'ять.


 

П’єдестал переможців ВСОРТ-2016:


1 місце

Юрій Демчина — Національний університет «Львівська політехніка»;

 

2 місце

Абдирахман Нурболат Хайруллаули — Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова;

Максим ГорбатенкоВінницький національний технічний університет;

 

3 місце

Вадим Мордюк — Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова;

Оринбек Рамазан Оринбекули — Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова;

Сергій Сауляк — Вінницький національний технічний університет.

 

Командний залік (позаконкурсний):

 

1 місце

Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова;

 

2 місце

Вінницький національний технічний університет;

Національний університет «Львівська політехніка»;

 

3 місце

Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»;

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.


 

Фоторепортаж урочистого закриття — http://photo.vntu.edu.ua/album/50

 

До того ж цьогоріч традиційно за підтримки департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації в межах студентської олімпіади для майбутніх абітурієнтів було проведено дистанційну дослідну олімпіаду з радіотехніки — ДДОРТ-2016. Для участі в ній зареєструвалось понад 400 учасників. Новим заходом цього року став семінар наукової школи професорів Осадчуків на тему «Радіоінформаційні пристрої на основі транзисторних структур з від’ємним опором».

 

Оргкомітет висловлює вдячність інформаційним партнерам — журналам «Радиоаматор» та «Chip NEWS Украина».

 

Також надзвичайно важливим для стимулювання та становлення молодих дослідників є підтримка їхніх починань та талантів. Без вагомої підтримки олімпіади генеральним спонсором компанією Київстар, соціально відповідальною компанією та лідером телекомунікаційного ринку України, а також Melexis – головним спонсором і Diacom – головним партнером, організація і проведення її на високому рівні була б неможливою.

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...