Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПРОФЕСОРИ ВНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ УЧАСНИКІВ MASTIS

Недоступен ни однин перевод.

 

Декан факультету КСА професор Олег Бісікало та завідувач кафедри КСУ професор Володимир Дубовой побували на черговій зустрічі учасників проекту ERASMUS+ «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS), котра відбулася в Римі


 

 

В університеті LUISS GuidoCarli – Libera University Internazionale degli Studi Sociali або Вільний Міжнародний університет Соціальних Досліджень ім. Гвідо Карлі (Рим, Італія) відбулася планова робоча зустріч учасників міжнародного освітнього проекту ERASMUS+ Capacity Building in the field of Higher Education «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS), 561592-EPP-1-2015-1- FR-EPPKA2-CBHE-JP.


 

Мета заходу – методологічне визначення основних компетенцій та вимог до майбутніх міжнародних програм підготовки магістра та PhD з інформаційних систем, які мають бути розроблені та впроваджені в навчальний процес університетами-партнерами проекту MASTIS. Наш університет на цій зустрічі представляли декан факультету комп'ютерних систем і автоматики, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало та завідувач кафедри комп'ютерних систем управління, доктор технічних наук, професор Володимир Дубовой.


 

Декан факультету комп'ютерних систем і автоматики, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало


У програмі заходу були заплановані та представлені доповіді про національні приклади та особливості розробки освітніх та освітньо-наукових програм, використання для цього сучасних ІТ-платформ та інструментів, досвід співробітництва при створенні міжнародних стандартів з інформаційних систем. Було зазначено, що оптимальною основою для визначення необхідних компетенцій варто обрати European e-Competence Framework 2.0 – Європейську рамку ІКТ-компетенцій, як результат погодження робочої групи CEN. Даний стандарт визначає сферу інформаційних систем через поєднання компетенцій з ІТ та управління економічними процесами, враховуючи зростаючі рівні складності відповідних посадових ролей.


Проте внаслідок тривалої та цікавої дискусії виявилось, що ситуація з впровадження та навіть визначення інформаційних систем суттєво відрізняється у Європейських країнах та Україні, де суттєвий реальний попит на ІТ-спеціалістів допоки існує лише на ринку аутсорсінгу. Повноцінно діючих інформаційних систем в Україні на кілька порядків менше, ніж у розвинутих європейських країнах, що не може не впливати на особливості освітнього процесу українських вишів. Тому створення загального погодженого плану для всіх університетів-партнерів проекту є нетривіальним завданням.


 

Завідувач кафедри комп'ютерних систем управління, доктор технічних наук, професор Володимир Дубовой


Для дослідження ситуації, що склалася та напрацювання зважених пропозицій було прийнято рішення присвятити проблемним питанням роботу спеціальної секції «Методологія підготовки фахівців з інформаційних систем» на XIII Міжнародній конференції КОНТРОЛЬ I УПРАВЛIННЯ В СКЛАДНИХ СИСТЕМАХ (КУСС-2016, http://mccs.vntu.edu.ua/mccs2016/index.php?lang=ru ), що відбудеться у Вінницькому національному технічному університеті 3-6 жовтня 2016 року.


 

До наступної робочої зустрічі, що відбудеться у м. Каунасі (Литва), партнери проекту MASTIS на основі визначених компетенцій мають запропонувати для погодження структуру загальноєвропейської освітньої програми для підготовки магістра з інформаційних систем.


 

СТОРІНКА ПРЕС-ЦЕНТРУ ВНТУ У ФЕЙСБУК

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Патенти

Недоступен ни однин перевод.


Патенти ВНТУ

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Інституційний репозитарій

Недоступен ни однин перевод.

http://ir.lib.vntu.edu.ua/

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...