Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СЬОГОДНІ ВНТУ ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ

 

На урочистостях у Вінницькому національному технічному університеті репрезентували новий молодіжний скаутський технічний рух IT-SCOUTS

 

Інформаційний портал «Моя Вінниця»


Очільник ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко акцентував, що динамічний розвиток України можливий лише завдяки впровадженню високотехнологічних та інноваційних підходів у реальному секторі економіки. Для цього потрібні висококваліфіковані фахівці. Реалізація проекту IT-SCOUTS підготує юнь до навчання за технічними спеціальностями.


Про започаткування IT-SCOUTS повідомив завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом, кандидат технічних наук, доцент Костянтин Коваль. Він же розповів, що у ВНТУ буде розміщено головний штаб руху IT-SCOUTS. Тут проводитимуться різноманітні заходи навчального та змагального напрямів для IT-SCOUTS (гуртки, хакатони, конференції, семінари, круглі столі, інженерні змагання тощо).


«Запрошуємо всіх зацікавлених долучатись до руху. Дітей та молодь запрошуємо на гурткові заняття для здобуття технічних навичок IT-SCOUTS. Працівників та досвідчених спеціалістів IT-сфери для спільного розвитку та поширення руху», — резюмував доцент Коваль


До речі, усі охочі долучитись до IT-SCOUTS маютьзаповнити анкету —   https://goo.gl/forms/Laf6AbtJm7ZuPGXm1


 

Цьогоріч урочистості з нагоди Дня університету вперше відбувався на майдані перед головним навчальним корпусом, а не як зазвичай в актовій залі.


І хоча перший вівторок жовтня видався першим дощовим днем нинішньої осені, погода свято аніскільки не зіпсувала.


Інтерактивне дійство попервах відбувалось під парасольками, але мало стільки драйву, що хмари врешті-решт порозсувались десь на маргінес неба.


Студенти-іноземці тішили майстерним виконанням українських пісень і поезії. За це респект кафедрі мовознавства, котра зуміла так креативно підготувати іноземну університетську юнь.


Два роки поспіль чемпіонами Вінниці з КВНу ставала команда з ВНТУ. У 2015 році — команда «В.І.Н.С. (Вам і не снилось)» , у 2016 — команда «Все буде добре».


Тож, університетські дотепники щедро повеселили університетську громаду. Зауважте, що сміятись довелось із самих себе. Гострослови таки спостережливі — багато чого кумедного запримітили в «політехівських» буднях.


А щоб глядачі не замерзли (осінь же!), доклав зусиль і вигадки кандидат філософських наук, доцент і директор Головного центру виховної роботи ВНТУ Анатолій Теклюк. Увесь загал університетської площі вгадував відповіді на пропоновані почасти каверзні запитання, активно переміщаючись то ліворуч, то праворуч. І той, хто не сплутав напрямок руху таки виграв обіцяний приз.


Були майстер-класи, виставки винаходів і технічних розробок. Виставки книг — скажімо, виставка, створена науково-технічною бібліотекою університету «Я не пам'ятаю назву, але обкладинка… голуба».


 

Була експозиція навіть ретро автомобілів. І показові виступи спецпризначенців. І військовий оркестр. 

Було свято! І воно таки вдалося!

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...