Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ ВІДБУДЕТЬСЯ НАПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ

Недоступен ни однин перевод.


21-23 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC)

 

Півфінал пройде паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці, на кожній з яких зберуться близько 50 команд, що представлятимуть 6 країн: Болгарію, Македонію, Україну, Румунію, Сербію, Туреччину і Україну.

Вінниця збере 46 найкращих українських команд (136 студентів), які вибороли право участі у світовому півфіналі у 2-х попередніх етапах національної олімпіади, у яких взяли участь 726 команд (2178 студентів). Серед кращих команд України виступлять чотири Вінницькі команди: три команди ВНТУ і одна команда Донецького національного університету. Переможці змагань на вінницький площадці отримують титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, а також путівки до світового фіналу, який відбудеться у м. Рапід-Сіті, Південна Дакота, США, 20 - 25 травня 2017 року.

АСМ-ІСРС - найбільш масова і популярна всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої бере участь більше 300 тис. команд, що представляють близько 10 000 університетів 120 країн світу. Лише у півфінальних змаганнях минулого року взяли участь 40266 студентів 2736 університетів зі 102 країн шості континентів . Результати цих змагань формують імідж країн, демонструючи їх потенціал не тільки у використанні, але і в розробці новітніх інформаційних технологій. Під час змагань студенти повинні не тільки написати програмний код, але, перш за все, в стресових умовах обмеженого часу та обчислювальних ресурсів (на команду з трьох студентів надається один комп'ютер), організувати ефективну командну роботу, щоб створити оптимальні алгоритми для вирішення поставлених завдань, що вимагає високого рівня знань як з програмування, так і з обчислювальної математики, статистики, штучного інтелекту та інших фундаментальних наук інформатики.

«За допомогою АСМ-ІСРС ми прагнемо надихнути молодих людей на нові досягнення в технічній сфері. Ці студенти – лідери завтрашнього дня, які володіють знаннями і навичками для створення технологій, що забезпечать процвітання майбутніх поколінь», - каже Білл Паучер (Bill Poucher), професор університету Бейлора (Техас, США), виконавчий директор першості світу.

Не випадково протягом вже більше десяти років генеральним спонсором фіналу і півфіналів АСМ-ІСРС є корпорація IВМ, а фінансову підтримку SEERC надають такі глобальні корпорації, як Facebook, Microsoft, Google, Looksery.

Цього року українські студенти і організатори Всеукраїнської олімпіади підтвердили високий рівень своєї майстерності:

студенти Львівського національного університету ім. І. Франка вибороли у фіналі першості світу бронзові медалі;
організатори презентували Україну перед оргкомітетом першості світу як кандидата на проведення світового фіналу і вибороли це право на 2022 рік разом з такими країнами, як: 2017 – США, 2018 – Китай, 2019 – Австралія, 2020 –США, 2021 – Росія, 2022 – Україна.

Ці успіхи є наслідком великої роботи, що забезпечила високу масовість Всеукраїнської студентської олімпіади (другий показник в Європі), високі результати українських студентів у світових фіналах (треті у Європі), де вони двічі виборювали золоті, срібні та бронзові медалі, і високий рівень організації, що відмітив на презентації Білл Паучер.

Вагомий внесок у ці результати внесли також Вінницький національний технічний університет, вінницька облдержадміністрація, вінницька мерія і та вітчизняні ІТ-компанії: CDM, Datagroup, EPAM, Win Interactive, Infopulse, Materialise, ABCname, Київстар, Miratech, GlobalLogic, iLogos, Softico, 1С Україна, Astound, Ernst & Young, SoftServe, BMS Consulting, S&T, Navigator та ін.

Додаткова інформація про чемпіонат ACM ICPC:

Сайт студентської першості світу з програмування https://icpc.baylor.edu/

Сторінка півфіналу першості світу по Південно-Східній Європі https://icpc.baylor.edu/regionals/…/southeastern-europe-2016

Сторінка Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, фк відбіркових змагань першості світу АСМ-ІСРС https://icpc.baylor.edu/regionals/finder/aucpc-2016

Правила півфіналів першості світу https://icpc.baylor.edu/regionals/rules

Сторінки про останні півфінали на сайті ВНТУ http://vntu.edu.ua/ru/acm.html%20-

Сторінка Фіналу Олімпіади в Фейсбук https://www.facebook.com/au.acm.icpc

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...