Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВП’ЯТЕ ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ У ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

 

Сьогодні вп’яте напівфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC) стартував у Вінницькому національному технічному університеті

 


Ці престижні змагання глобального рівня цьогоріч зібрали у ВНТУ півсотні найсильніших українських команд (по три студента в команді). Усі вони є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.


Нині як і зазвичай цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувається паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія).


За право участі у світовому фіналі боротимуться чотири вінницькі команди: три з ВНТУ та одна з ДНУ ім. Василя Стуса.


«Я радий, що півфінал першості світу з програмування проходить саме у Вінниці. Маю надію, що в 2022 році світовий фінал першості світу з програмування пройде саме у Вінниці, у ВНТУ», – зауважив, вітаючи найталановитіших студентів-програмістів України, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.


Від адміністрації університету учасників світового півфіналу привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:


«Бажаю усім стати переможцями — переможцями над собою і на змаганнях показати свій найкращий результат».


 

Очільник вишу з приємністю відзначив, що з року в рік серед учасників програмістських перегонів більшає студенток. Окремо подякував спонсорам. Адже саме завдяки їм свято програмістських змагань є таким яскравим.


Остап Коркуна приїздить до Вінниці п’ятий рік поспіль, але вже не як учасник змагань, а як представник платинового спонсора — Facebook.


 

«У 2009 році потрапив на фінал у Лас-Вегас. Це змагання спонсорував Фейсбук. Я пройшов відбір і отримав офер. На півфінал студентської першості світу з програмування приїжджаю, аби талановиті студенти повірили, що працювати у провідних світових фірмах для них реально. Хочу, щоб вони розуміли свої можливості. Я стартував так само, як вони сьогодні. А уже 7 років працюю у Каліфорнії. Запитуєте, що Фейсбук готує для своїх користувачів найближчим часом? Мета Фейсбуку — зробити світ більш об’єднаним і відкритим».


Віталій Бондаренко нині те ж є представником платинового спонсора — Win Interactive, донедавна приїздив до Вінниці і як тренер команд Київського національного університету імені Шевченка:


«Складність задач зростає, хоча років 20 тому це відбувалось вищими темпами. Ми зараз уже вийшли на певний рівень, коли змагання з програмування стали як спорт — одна секунда уже має значення. Коли я ще був студентом і брав участь у таких олімпіадах. То те, що студенти зараз розв’язують тоді мені було не під силу. Учасникам цих змагань і тренуватись слід як спортсменам — щодня брати якусь кількість задач. Це математичні завдання і вміння швидко закодувати на комп’ютері».


«Особливо хочу відзначити, що роль ВНТУ у розвитку цього олімпійського руху неоціненна. Зокрема професора Володимира Месюри. Дуже мало людей в Україні займається цими змаганнями і дуже багато студентів хоче в них брати участь. Тому я намагаюсь Володимиру Івановичу допомагати, як можу», — акцентував Віталій Бондаренко.


Сьогодні відбувся пробний тур змагань. Основний — завтра.


 

Переможці змагань на вінницькому майданчику отримають титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.


І право участі у світовому фіналі, який відбудеться у м. Рапід-Сіті, Південна Дакота, США, 20 - 25 травня 2017 року.

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...