Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ТРИ УКРАЇНСЬКІ КОМАНДИ ВИСТУПАТИМУТЬ НА СВІТОВОМУ ФІНАЛІ У ПІВДЕННІЙ ДАКОТІ, США

У ВНТУ відбулися змагання українського сайту півфіналу студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, які проводилися паралельно зі змаганнями бухарестського сайту цього півфіналу

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

У межах українського сайту було проведено і відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

У змаганнях взяли участь 43 команди, з 46 зареєстрованих.

Команди Національного технічного університету України «КПІ» та Хмельницького національного університету не прибули у зв’язку з хворобою учасників команд, З невідомих причин не прибула команда Донецького національного технічного університету.

У Бухаресті участь у змаганнях взяли 44 команди з Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії та Туреччини.

Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 6 країн південно-східної Європи.

Найбільшу кількість задач за найменший час розв’язали команди Львівського національного університету ім. І. Франка, Ужгородського національного університету і Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Отож, саме вони виступатимуть у травні 2017 р. у світовому фіналі, який пройде у м. Рапід-Сіті, Південна Дакота, США.

Характерною особливістю змагань стало вирівнювання рівня різних країн. Якщо останніми роками у першій десятці з’являлося не більше двох неукраїнських команд і не більше однієї у першій шістці, то цьогоріч у першій шістці виявилося три неукраїнські команди — дві румунські і одна турецька, одна або дві з яких також будуть виступати у фіналі світової першості.

Нині Всеукраїнському благодійному Фонду «Асоціація підтримки і розвитку інформаційних технологій» вдалося залучити до підтримки олімпіади потужних спонсорів — IBM (генеральний спонсор), Facebook (платиновий спонсор) і Looksery (золотий спонсор), а також українські компанії: Win Interective (Вінниця, платиновий спонсор), Livestream (Запоріжжя, золотий спонсор), вінницькі компанії: ЕПАМ СИСТЕМЗ, КиївСтар, CDM, DataGroup, Astound, і київські компанії — Luxoft та АВВY. Департамент інформатизації міської ради забезпечив транспортну і екскурсійну підтримку.

До призового фонду увійшли: смартфони Galaxcy J від КиївСтар за перше місце, міні акустичні системи Fillips – за два других друге міcця,  і окуляри віртуальної реальності – за три треті місця.

Варто відзначити — рівень проведення олімпіади був дуже високим. Як завжди головне з організації і проведення олімпіади навантаження ляглона: доцента кафедри КН Ігоря Арсенюка, відповідального за технічне забезпечення, величезну допомогу якому надав цього року Олександр Марченков, адміністратор університетської мережі; заступника декана ФІТКІ з виховної роботи Вікторію Войтко – реєстрація та супроводження заходів олімпіади; асистента кафедри ПЗ Аллу Денисюк – з харчування студентів в університетській їдальні; доцента кафедри ПЗ Володимира Майданюка – з поселення студентів. Дуже велику допомогу цього року надав Олег Колесницький, заступник декана ФІТКІ з наукової роботи, який вчасно підключився до вирішення організаційних питань. Величезну роботу виконали студенти-волонтери. Особливе велике навантаження лягло на волонтерську групу мережевих адміністраторів.

Постійну підтримку в усіх питаннях з організації олімпіади надавав перший проректор Олександр Романюк.

Якісно виконав свої задачі із безперебійного забезпечення Інтернет Сергій Козлов та інші працівники Інтерцек під керівництвом директора ЦКТ Михайла Розводюка.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...