Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПРЕЗИДЕНТ UBC GROUP ЗАПРОСИВ СТУДЕНТІВ ВНТУ ЗРОСТАТИ РАЗОМ З ЙОГО КОМПАНІЄЮ

Учора 30 листопада президент і співвласник компанії UBC Group Ігор Гуменний зустрівся зі студентами Вінницького національного технічного університету. Представляв підприємця голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій

 

 

Першим підприємством, яке побудується у Вінницькому індустріальному парку, буде завод з виробництва холодильного обладнання компанії UBC Group. У будівництво, яке триватиме до 2020 року трьома етапами, UBC Group інвестує близько 16 млн євро.

Завод Green cold постане поблизу старого аеропорту, матиме площу близько 20 тис квадратних метрів і дасть роботу 1500 мешканцям обласного центру. Підприємство випускатиме холодильні шафи для пива і напоїв відомих виробників України, Європи і США. Планується також випуск шаф для морозива.

Зараз компанія формує штат працівників, зокрема є велика кількість вакансій для:

інженерів різних спеціальностей
менеджерів
ІТ-спеціалістів
фахівців з моніторингу довкілля.

Сам об'єкт будуватиметься в Швеції, а збиратиметься, як LEGO в Україні. Але побудувати приміщення — це найпростіша частина проекту.

Найскладніше — підготувати персонал.

Саме тому Ігор Гуменний сам береться до залучення інженерних кадрів. І надію покладає саме на Вінницький національний технічний університет.

Він представив директора майбутнього Green cold Валентина Коваленка, котрий донедавна працював в Англії. Офіси UBC Group є в 25 країнах світу, а продукція експортується до 120 країн.

«Нам потрібні інженери, технологи і якщо у вас є бажання рости в компанії, то ми вас запрошуємо. Ви можете надсилати ваші резюме на наш сайт. Можете звертатись безпосередньо до Валентина. Ми зацікавлені в нових людях, в потоці нових молодих людей», — сказав керівник UBC Group, принагідно зауваживши, що нині знання англійської — must have.

Сайт UBC group:   www.beer-co.com

Пан Ігор прочитав емоційну і мотивуючу лекцію. Про те, як світ швидко технологічно змінюється. Розповів, як його компанія аналізувала глобальні виклики і потому адаптувала свій бізнес до них.

«Ваші можливості в змінах. Ще Дарвін помітив, що виживають ті види, які здатні адаптуватися, пристосовуватись до нових умов. Тож, треба багато вчитися і читати. Насправді підготувати для нас готового інженера неможливо. Ви повинні мати гарну базову освіту, а скілси ми вам додамо», — пообіцяв Ігор Гуменний.

І одразу дав завдання майбутнім інженерам — розробити систему інвентаризації холодильних шаф, але без зважування. Нині це одна з проблем, над якою думають фахівці UBC Group.

Ігор Гуменний, до речі, народився у селі Дяківці Літинського району, нині мешкає у Харкові. Батьки стоматологи. У дитинстві хотів бути і міліціонером, і пожежником, і стоматологом. Але батько переконав, що стоматолог не найкраща професія. І він здійснив свою нову мрію — став юристом. Навчався в аспірантурі, читав лекції студентам. І саме з них вибирав собі партнерів по бізнесу.

Насамкінець зустрічі підприємець нагадав афоризм з «Аліси в Країні чудес»:

«Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!»

Втім, інколи досить хоча б просто прагнути, намагатись бігти!

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...