Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІ МІЛЬЙОНЕРИ

Недоступен ни однин перевод.

 

Учора 70 слухачів Стартапи Школи Sikorsky Challenge Вінниці, які витримали прискіпливий відбір, розпочали навчання у Вінницькому національному технічному університеті під опікою міжнародного експерта у галузі ведення ІТ-бізнесу і бізнес-тренера Ігоря Пеєра (Ізраїль)


Сайт Міністерства освіти і науки України


Сюжет на ТРК «ВІНТЕРА»Інформаційний портал «Моя Вінниця»


 


 

Перша в Україні інноваційна екосистема Sikorsky Challenge майже три роки тому створена у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Стартап Школа «Sikorsky Challenge» у ВНТУ є другою. Планується в Україні створити цілу мережу таких шкіл.

 

«Я не був впевнений, що нам вдасться реалізувати цю ідею навіть тоді, коли вже відбувалось у нас у ВНТУ урочисте відкриття. Не був впевнений, що зможемо залучити такого маститого тренера, як Ігор Пеєр. — Говорить автор ідеї створення стартап школи Вінниці, завідувач кафедри автоматики та iнформацiйно-вимiрювальної технiки ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор Роман Квєтний. — Так, як Ігор Пеєр навчає організації і просунення стартапів, не навчає у світі ніхто. У нього створюються стартапи безпосередньо в процесі навчання».


 

Стати слухачем Стартап Школа Sikorsky Challenge мали змогу не тільки студенти ВНТУ — будь-хто, хто має вартісну ідею і прагне перетворити її в успішний бізнес.


Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:


«Рівно два місяці пройшло від урочистого відкриття стартап школи Вінниці дотепер, коли ми уже розпочинаємо навчання. Я бажаю, щоб ваші ідеї, які допомогли вам пройти відбір у стартап школу, знайшли свого бізнесмена, який їх фінансово підтримає. І бажаю, щоб ви тоді, коли ваші ідеї зроблять вас дуже багатими людьми, не забували про ВНТУ і теж фінансово підтримували нове талановите покоління!»


 

Очільник вишу наголосив, що Стартап Школа діє за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, а також провідних технологічних та ІТ-компаній регіону: Exadel, Epam, Delphi, Спільна справа, Конекс, ВТН, Astound Commerce, IncoreSoft.


«ВНТУ один з найкращих вишів України. — Констатує керівник сектору вищої освіти департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Клапоущак. — Нині ВНТУ запускає проект світового рівня. Таких фахівців Україна нині дуже потребує».


Заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський:


«Щоразу перебуваючи у ВНТУ, з гордістю наголошую, що це моя алма-матер. Проекти, подібні сьогоднішньому, оцінюємо як важіль для формування людей зовсім нового масштабу. Хочемо створити умови для реалізації найсміливіших інноваційних ідей тут у Вінниці. Хотів би бути на місці нинішніх юних слухачів стартап школи. Тим паче, що серед них точно є майбутні мільйонери!»


«Стартап Школа – новий формат у навчанні, що орієнтований на майбутнє. — Стверджує керівник Стартап Школи Sikorsky Challenge, завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Костянтин Коваль. — Він сприятиме всебічному розвитку особистості слухачів Школи та розвитку сектору інноваційного підприємництва Вінниці. Переконаний, що наявність такої форми навчання у Вінницькому національному технічному університеті спільно з провідними місцевими бізнес-компаніями є ознакою глибокого розуміння всіх учасників процесу важливості формування високоінтелектуального кінцевого продукту із значною доданою вартістю».


Заняття у Стартап Школі триватимуть до червня. Після завершення навчання «школярі» зможуть взяти участь у конкурсі проектів, переможці якого отримають фінансування своїх розробок.


Засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator Be Next IT, співзасновник інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ігор Пеєр:


«Підсівши на стартап, навіть якщо перший не вийде, людина зробить другий, другий не вийде — створить третій… Виживають сильніші. І сильніші не стільки за інтелектуальними якостями, а за наполегливістю, комунікативністю, здатністю оговтатися після невдачі і знову почати усе спочатку. Хлопці випускаються з одним проектом, а потім приходять показати те, що в них є нового. І я уже бачу сформованих, сильних бізнесменів, вони свою нову ідею представляють на значно вищому рівні, і в них я вже відчуваю партнерів, в котрих є чому повчитися мені самому. У них уже є той досвід, якого я не маю. Отаке виникнення синергії дуже важливе. Вона виникатиме і між самими учнями Стартап Школи. Це дуже цікаво і ефективно. Я певен — у нас усе вийде»


 

Ігор Пеєр переконаний, що у червні на випуску вінницькі стартапісти доведуть, що результативно провели 5 місяців навчання і покажуть вартісний продукт.


Фотогалерея  Відкриття Стартап Школи Sikorsky Challenge у ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...