Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВНТУ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2017»

Вінницький національний технічний університет відзначений також званням «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

 

З 16 по 18 березня у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2017».

Організатором виставки була Компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Нині – це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

Учасники виставки — переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи.

Свої можливості рекламували також підприємства та організацій, які спеціалізуються на виконанні робіт та послуг для навчальних закладів.

У виставці також взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки.

Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств.

На виставці були представлені 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних. Серед них був і наш університет.

Основні задачі участі університету у виставці — презентація наших досягнень в освітній і науковій діяльності, вивчення досвіду розробки і використання сучасних педагогічних технологій в інших ВНЗ, а також профорієнтація серед школярів і учнів спеціальних середніх навчальних закладів.

Всі ці задачі були успішно виконані.

Експозиція ВНТУ викликала значний інтерес у відвідувачів і учасників виставки. Особлива увага була виявлена до навчально-методичних розробок і монографій наших співробітників, до науково-технічних розробок наших науковців.

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, віце-президент НАПН України Андрій Гуржій та заступник директора з методичної роботи та післядипломної освіти Головного центру організації та методичного забезпечення навчання ВНТУ Станіслав Тужанський

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки. Зважаючи на значні досягнення конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

За високі показники у рейтингуміжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

За плідну організаторську діяльність з модернізації національної системи освіти ректор ВНТУ Володимир Грабко відзначений Почесною Грамотою.

За результативну роботу навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесними Грамотами відзначені:

перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Олександр Романюк,

проректор з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу та його науково-методичного забезпеченняАнна Писклярова,

декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Микола Небава,

директор Головного центру виховної роботи Анатолій Теклюк,

професор кафедри технологій та автоматизації машинобудування Олександр Дерібо.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...