Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

БИТВА СТАРТАПІВ «ЧАС ВІДРОСТИТИ РІГ», ІТ КЛАСТЕР І ВНТУ – КУЗНЯ ІТ КАДРІВ

Недоступен ни однин перевод.

 

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко та завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Костянтин Коваль взяли участь у двох масштабних подіях ІТ ВінниціМинулого тижня в один день відбулось відразу дві масштабні події в ІТ житті міста Вінниці: презентація та створення ІТ-кластеру міста Вінниці та битва стартапів.


 

По черзі про ці події.


В першій половині дня креативному центрі "Артинов" відбулась офіційна презентація Вінницького ІТ-кластеру.


Дмитро Софина, один з ініціаторів Vinnytsia IТ-cluster, презентував запрошеним цілі та структуру кластеру. На презентації були присутні керівники ІТ-компаній, керівники навчальних закладів, представники громадських та бізнес організацій ІТ сфери, представники масмедіа.


Від ВНТУ участь в роботі взяли ректор вишу, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко та завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Костянтин Коваль.


 

Професор Грабко був запрошений експертом на панельну дискусію на тему "Освіта в ІТ сфері міста", де обговорювались навчання та перекваліфікація майбутніх фахівців сфери інформаційних технологій, а також проблеми працевлаштування нинішніх студентів вишів та випускників інших навчальних закладів, курсів тощо.


 

У виступі пан ректор наголосив на важливості об'єднанні зусиль з метою підготовки якісних інженерів та фахівців ІТ сфери та запевнив у всебічній підтримці ініціативи заснування і співпраці з ІТ-кластером міста Вінниці.


У подальших дискусіях представники ІТ компаній коротко характеризували типові власні проблемні місця в напрямках базової підготовки пошукачів роботи, вузько спрямованої підготовки тощо.


Зокрема, низка компаній засвідчила свою готовність до співпраці щодо прийняття студентів на практику, надання завдань для курсового і дипломного проектування на основі реальних виробничих потреб спрямованих на вирішення конкретних практичних завдань.

 

Багато присутніх фахівців з персоналу провідних ІТ компаній міста наголошували, що в технічному університеті («кузні кадрів») достатня базова підготовка. Більше того ВНТУ активно реалізовує низку нових ініціатив: Стартап школу та молодіжний інженерний рух IT-SCOUTS.


А вже ввечері відбулась битва стартапів "Час відростити ріг" м. Вінниці, що була організована платформою Startup.Network і Уксиббанк BNP Paribas Group.


 

Зазначений захід відбувався у два етапи обговорення під час "підприємницького блоку" учасниками якої виступили Дмитро Софіна, Віталій Погосян, Артур Кюльян і Андрій Ремовська, а модератором – Андрій Безгубенко.


Темою дискусії традиційно став головний герой серії битв стартапів "Час відростити ріг" – невловимий єдиноріг.


Експерти відповідали на надзвичайно точні та цікаві запитання ведучого, який паралельно розповідав про свій досвід та його успіхи, що забезпечили йому особисте знайомство з Білом Гейтсом.


Після перерви з неформальним спілкуванням та обміном думками з колегами, відбулась сама битва стартапів, в якій взяли участь 11 команд, що презентували власні стартап-проекти.


Приємно відзначити, що серед них 4 — випускники стартап школи "SikorskyChallenge" м. Вінниці, яка працює на базі Вінницького національного технічного університету. А керівник стартап школи "SikorskyChallenge" м. Вінниці Костянтин Коваль був членом журі зазначено битви стартапів.


Представлені стартапи були різноспрямовані та різного рівня готовності, презентувати проекти доводилось у три хвилини, що вдалось не усім учасникам. Тож, битва відбувалась в напруженій, конкурентній боротьбі, за результатами якої виявилось відразу два переможці – Quest travel і 4BioSens, які проходять у фінал і будуть змагатись за головний приз у десть тисяч доларів.


Сайт прес-центру ВНТУ


Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...