Прес-центр ВНТУ 28.11.2017, 16:21

 

Учора кафедра фізичного виховання Вінницького національного технічного університету урочисто відзначила свій піввіковий ювілей

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»


 

 

Привітати золоту ювілярку прийшли ті, завдяки кому вона постала, хто примножував і плекав її славу, частиною життя кого вона була і є.


«Для цієї зали звичними є кандидати наук, доктори. Але такої кількості кандидатів у майстри спорту і майстрів спорту ця зала ще ніколи не мала. «Нам хворі інженери не потрібні!» — казав у мою студентську пору ректор Кузьмін. І саме кафедра фізвиховання докладала максимум зусиль, аби вінницький політех готував не лише кваліфікованих, а й фізично витривалих інженерів. Ось Валентина Яківна Сокоринська. Коли я 40 років тому поступив у ВПІ, вона була моїм викладачем. Я їй дуже вдячний! Днями наш університет отримає сертифікат на використання спортивно-стрілецького тиру. Це дуже важливо ще й тому, що нині маємо спеціалізацію «конструювання стрілецької зброї», — акцентував у своєму вітальному слові ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко.


 

Очільник ВНТУ вручив нагороди нинішнім і колишнім студентам і викладачам вишу, які активно долучились до примноження спортивної слави університету.


Хвилиною мовчання згадали тих, хто уже відійшов у вічність, але чий вклад у становлення кафедри  є неоціненним. Чи не найбільший внесок у її становлення зробив колишній її завідувач Ярослав Кулик, чиє ім’я нині носить університетський стадіон.


Привітати винуватців урочистостей прийшли також начальник Вінницького обласного комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Геннадій Бочарьов; голова комітету фізичної культури і спорту Вінницької міської ради, заслужений тренер України з боксу та універсального бою Сергій Краєвський; представник управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації Наталія Конюкова; заступник голови обласного відділення НОК України у Вінницькій області, майстер спорту зі стрибків у воду Тетяна Шмаль; віце-президент громадської організації «Вінницька обласна асоціація ветеранів спорту і тренерів «ХХІ сторіччя» Георгій Самков; директор Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віталій Копач; голова Вінницької громадської спортивної організації «Обласна федерація футболу» Ігор Гатаулін.


 

Олексій Хникін, студент факультету комп’ютерних систем і автоматики, майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з плавання серед юніорів, призер літньої Універсіади України


 

Анжело Анаклето, студент факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання, кандидат у майстри спорту з дзюдо, призер чемпіонатів України, фіналіст літньої Універсіади України з дзюдо і його тренер Сергій Костюк, майстер спорту України з боротьби самбо, доцент кафедри фізвиховання


Було багато нагороджень і подарунків, багато спогадів, приємностей і теплих, зворушливих слів звучало цього дня. Зумисне до урочистостей створили два відеофільми про кафедру і спорт у ВНТУ — про її величну історію і славне сьогодення.


А її майбутнє нині творять своїми перемогами — спортивними і життєвими, студенти під опікою талановитих викладачів.


Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук