Прес-центр ВНТУ 14.05.2018, 13:12

Поспішайте — лише до 21 травня тут триває он-лайн реєстрація. Усі питання щодо участі у змаганнях до координатора Кубку Векуа в Україні — професора кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету Володимира Месюри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Координатор Кубку Векуа в Україні — професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра

Змагання Кубку академіка Іллі Несторовича Векуа проходять за правилами студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС і є важливим етапом підготовки до першості світу українських студентів.

У зв’язку з високою складністю задач Кубку, до участі у ньому, в першу чергу, запрошуються учасники ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики.

Також участь у Кубку можуть брати ветерани АСМ-олімпіад, які вже закінчили навчання в університетах.

Команди складаються з 3-х або з 2-х осіб.

Можна взяти участь у обох або в одному турі.

Організаторами Кубку Векуа є Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Сухумський державний університет у Тбілісі, Грузинський технічний університет.

Задля розширення участі українських команд, з 2014 року рішенням оргкомітету Кубку, чотири його майданчики створено в Україні.

Читайте більше   У ВНТУ ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ НА КУБОК ВЕКУА

Змагання Кубку Векуа складаються з двох турів – особистого (відбудеться 26 травня) і командного (27 травня).

Для реєстрації учасники мають заповнити до 21 травня анкету — он-лайн реєстрації за адресою  https://goo.gl/forms/XbJYtcxnuE82Jpmp2.

З питаннями щодо участі у Кубку Векуа можна звертатися до координатора Кубку в Україні — професора кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету Месюри Володимира Івановича, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.: 0972647731.

Усі питання щодо конкретних умов участі на кожному з майданчиків слід адресувати:

- у Вінницькому національному технічному університеті – Месюрі Володимиру Івановичу, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

- в Одеській національній академії харчових технологій – Антоновій Альфії Раісівні, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

- в Ужгородському національному університеті – Міці Олександру Володимировичу, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

- у Харківському національному університеті радіоелектроніки – Саманцову Олександру Олександровичу, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Кількість учасників на кожному з майданчиків може бути обмежена ресурсами організаторів.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук