2011 р.

Генеральний спонсор – приватне мале підприємство „Компанія „Вінець”. Вона надала 6 комплектів призів для кращих команд університетів.

„Вінець” – постачальник рішень та послуг в області інформаційних, комунікаційних і управлінських технологій, виробник комп’ютерних систем та компонентів, сервісний центр.

Компанія займається: виробництвом комп’ютерів та комп’ютерних систем; інтеграцією комп’ютерних мереж; розробкою та розповсюдженням програмного забезпечення; постачанням комплексних рішень для бездротових мереж; наданням послуг сервісної і технічної підтримки; наданням консалтингових послуг в області інформаційних і телекомунікаційних технологій, послуг зі створення та реалізації систем електронного бізнесу, проектуванню й обслуговуванню віртуальних торговельних площадок, розробці бізнес додатків та їх оренді.


Спонсори, які організували фуршет для учасників та організаторів олімпіади:

CDM A/S – датська компанія, що займається розробкою програмного забезпечення, зокрема CRM рішень для підтримки та оптимізації процесів продажу та маркетингу. Компанія має більш ніж 20-річний досвід роботи з CRM-системами.
Замовниками є великі міжнародні фармацевтичні, телекомунікаційні та фінансові компанії.
В Україні CDM A/S почала свою діяльність у 2007 р., коли був підписаний договір між CDM A/S та Вінницьким національним технічним університетом. У 2008 р. було вирішено перенести розробку CRM систем на Україну і у 2008 р. відкрилося представництво CDM A/S у Вінниці, CDM Україна.
Запорукою успішної роботи представництва є комбінування досвіду українських розробників і глибинного розуміння бізнес-концепції датських колег.

 

 

МПП ПФ "Панда" заснована у 1991 р. З 1995 року основним і єдиним видом діяльності ПФ "Панда" є виробництво безалкогольних напоїв. Асортимент підприємства містить великий асортимент безалкогольних напоїв під торговельними марками "Караван". Продукція підприємства користується великою популярністю у населення.

 

ПАТ «Концерн Хлібпром» – провідна компанія з виробництва хліба, яка об’єднує 10 переробних підприємств України і входить до групи лідерів серед національних виробників хлібобулочної продукції. Сьогодні компанія динамічно розвивається, орієнтуючись на найкращі здобутки і досвід відомих хлібопекарних підприємств Львівської і Вінницької областей.

Місія Компанії – задоволення щоденних потреб найширшого кола споживачів завдяки різноманітному асортименту хлібобулочних виробів, які є результатом найвищої виробничої майстерності Компанії.

За результатами своєї діяльності у 2010 році Концерн увійшов в трійку найбільших хлібопекарських підприємств у рейтингу «ТОП-100. Найкращі компанії України» від «ІнвестГазети».

Запрошуємо до співпраці усіх, кому не байдужі успіхи і рівень професійної підготовки вінницьких студентів в галузі інформатики та програмування! Подаруйте студентам свято!