За кількістю команд (65) площадка на базі ВНТУ зайняла перше місце по Україні. За кількістю команд від самого вишу (50) ВНТУ також перший по Україні. В цілому по Україні в олімпіаді змагалися більше ніж 650 команд по три учасника.

 

У ВНТУ в олімпіаді змагалися учасники з таких освітніх закладів:

- Вінницький коледж національного університету харчових технологій (ВК НУХТ);

- Вінницький національний технічний університет (ВНТУ);

- Донецький національний університет (ДонНУ);

- Вінницький технічний коледж (ВТК);

- Фізико-математична гімназія № 17 (ФМГ №17), поза конкурсом.

 

Призери олімпіади по Вінницькій області (по групі технічних університетів). Перше місце виборола команда VNTU_TreeS у складі студентів Щербіни Євгена, Шмерчука Юрія та Спажева Олександра (тренер – Гранік Михайло). Два других місця у команди з ВНТУ VNTU_Destructor у складі Стахова Богдана, Гаврилюка Петра, Яворовича Олега (тренер – Гранік Михайло) та команди з ДонНУ DonNU_Hollywood у складі  Федіна Максима, Самойленка Дениса та Столярова Артема (тренер – Парамонов Антон). Три третіх місця у команд з ВНТУ VNTU_RED у складі Мазурка Сергія, Чарікова Сергія, Ковбасюка Михайла (тренер - Войтко Вікторія) та VNTU_[figTree] у складі Кавки Олексія, Андрєєва Андрія, Нікольського Михайла (тренер - Войтко Вікторія), а також у команди з ДонНУ DonNU_Phoenix у складі Ісаєнкова Констянтина, Усова Дениса та Доманича Максима (тренер - Парамонов Антон).

У групі коледжів перше місце по Вінницькій області виборола команда з ВК НУХТ VC NUFT_4OK_1 у складі Шевчука Володимира, Прокопова Романа, Носова Олексія (тренер - Тичук Руслан), друге місце у команди з ВТК VTC_1 Брюханова Володимира, Василенка Миколи, Чернати Максима (тренер: Стець Андрій).

У шкільній групі перше місце по Вінницькій області виборола команда школярів з ФМГ №17 VFMG17_VinCats у складі Щербіни Марії, Стреченя Матвія та Сандацян Поліни (тренер – Пасіхов Юрій), друге місце дісталося також команді з ФМГ №17 VFMG17_AdVaNtage у складі Єрмілова Олександра, Бездушного Вадима та Плакидюка Влада (тренер – Підлужняк Наталія), третє місце отримала команда ВТЛ VTL_Literally_nothing у складі Мусієнка Олександра, Савченка Анатолія, Педоренка Микити, (тренер – Ніна Єфременюк).

 

Обласні результати по командам студентів та учнів коледжів

Назва команди

Склад

Навч. заклад

Факультет

Задач

Штраф

1

VNTU_TreeS

Щербіна Євген

Шмерчук Юрій

Спажев Олександр

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

11

1064

2

VNTU_Destructor

Яворович Олег

Стахов Богдан

Гаврилюк Петро

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

9

1077

3

DonNU_Hollywood

Федін Макс

Самойленко Денис

Столяров Артем

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

8

740

4

VNTU_RED

Мазурок Сергій

Чаріков Сергій

Ковбасюк Михайло

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

8

782

5

VNTU_[figTree]

Кавка Олексій

Андрєєв Андрій

Нікольський Михайло

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

7

824

6

DonNU_Phoenix

Ісаєнков Констянтин

Юсов Денис

Доманич Максим

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

6

762

7

VNTU_.pgg()

Мазур Максим

Маринюк Максим

Ільченко Михайло

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

6

863

8

VNTU_Venom

Куцак Денис

Семенова Людмила

Барановський Владислав

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

6

1295

8

VNTU_STARS

Осипенко Влад

Чередніков Антон

Гончарук Саша

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

5

293

10

VNTU_The_A_Team

Комаров Андрій

Деканенко Альона

Гаврилишен Віктор

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

5

360

11

VNTU_try{win} catch(fail)

Кюльян Ігор

Переродов Артем

Білецький Богдан

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

599

12

VNTU_Credhol

Погорелюк Юрій

Цикра Вадим

Семенюк Славік

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

637

13

VNTU_Neko

Гайдейчук Юрій

Крилик Олександр

Щербань Вадим

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

644

14

VC NUFT_4OK_1

Шевчук Володимир

Прокопов Роман

Носов Олексій

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

5

681

15

VNTU_DreamTeam

Олімбйовський Саша

Дяченко Юрій

Коцюба Олег

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФіТКІ

5

733

16

VNTU_Includers

Марков Дмитро

Матвієнко Микита

Білик Руслан

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

768

17

VNTU_ProjectAlpha

Зубко Антон

Кудрявцев Дмитро

Кириленко Георгій

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

5

815

18

VNTU_Lazy_Heroes

Стахов Леонід

Любивий Богдан

Бухтіяров Роман

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

5

819

19

DonNU_FMIT-1

Яценко Олександр

Черненко Катерина

Проскуряков Владислав

Тренер: Антонов Юрій

ДонНУ

 

5

831

20

VNTU_LEMON_TEAM

Нестерук Владислав

Скірський Ігор

Гандрибіда Владислав

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

5

867

21

VNTU_LSD

Супрун Роман

Гаврилюк Олександр

Лудан Дар’я

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

1094

22

VTC_1

Тренер: Стець Андрій

Брюханов Володимир

Василенко Микола

Черната Максим

ВТК

 

5

1108

23

DonNU_Warriors

Ісаєнков Ярослав

Кабак Олександр

Кушнаренко Микола Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

 

5

1111

24

VNTU_Natus_program

Драчук Богдан

Горобець Юрій

Нестеренко Артем

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

1117

25

VNTU_Random

Восмушко Олександр

Кренцин Михайло

Цвях Ярослав

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

4

291

26

VNTU_ange_bitsl

Бондарчук Віталій

Дерев’янко Владислав

Преподобний Артур

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

4

308

27

VNTU_NOP

Лупяк Дмитро

Озарінський Вадим

Давидюк Олексій

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

4

349

28

VNTU_3/1

Колос Ірина

Штокал Алла

Драченко Ярослав

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

4

403

29

VNTU_C.R.A.C.K

Стецюк Вадим

Петричко Микола

Слободянюк Юрій

Тренер: Грищук Тетяна

ВНТУ

ФКСА

4

484

30

VNTU_ZzZ

Кравчук Тетяна

Щур Віталій

Советський Дмитро Тренер: Куперштейн Леонід

ВНТУ

ФіТКІ

4

564

31

VNTU Volynchyky

Приймак Андрій

Волинець Олександр

Куліш Дарина

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

4

625

32

VNTU_Bad Boys

Світельський Владислав

Міщанчук Андрій

Коханський Максим

Тренер: Месюра Володимир

ВНТУ

ФіТКІ

4

1105

33

VNTU_CtrlAltDel

Самборський Дмитро

Полянський Вадим

Шмундяк Дмитро

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

3

129

34

VNTU UB-13

Зварич Андрій

Шпортюк Назар

Цимбал Олександр

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

3

137

35

VNTU_DarkWoods

Дехтяренко Микола

Микитюк Іван

Круговій Владислав

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

3

297

36

DonNU_CodeGen

Скринник Владислав

Базяка Дмитро

Струкевич Ярослав

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

 

3

363

37

VNTU_Refresh

Антоненко Олександр

Лісовий Михайло

Кудрик Олексій

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

366

38

VNTU_Mind_Gears

Кримчук Богдан

Бистревський Ігор

Волошин Дмитро

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

424

39

VNTU_LevioSA

Цецерошенко Євгеній

Шевчук Олег

Генрі Андрій

Тренер: Грищук Тетяна

ВНТУ

ФКСА

3

434

40

VNTU_VOY

Геновська Влада

Цехольник Олексій

Мовчан Ярослав

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

532

41

VNTU_10000A

Шевчук Віталій

Резніченко Роман

Лавров Андрій

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

620

42

VNTU_DIY

Цвігун Яна

Тасьмук Дмитро

Бобрович Ігор

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

3

634

43

VNTU_AltF4

Гоцуляк Андрій

Франчук Валентин

Вишновський Владислав

Тренер: Куперштейн Леонід

ВНТУ

ФіТКІ

3

668

44

VNTU_The_Gang

Бойчук Сергій

Жорж Іданго

Кісляченко Максим

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

2

116

45

VNTU_Radilab

Павлович Роман

Філіпов Владислав

Перегуда Андрій

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

2

160

46

DonNU_Zer0s

Бацінко Максим

Величко Олег

Сілецький Віталій

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

 

2

246

47

VNTU UB-14

Соколовський Владислав

Юхименко Святослав

Суверток Олексій

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

2

253

48

VNTU UB-12

Шнайдер Руслан

Данилюк Іван

Горох Наталія

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФіТКІ

2

395

49

VNTU_RETURN_0

Глущенко Андрій

Онуфрієнко Вячеслав

Баланюк Віктор

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФіТКІ

2

415

50

DonNU_Root

Дзігора Кирило

Пробачай Юлія

Гулько Ірина

Тренер: Антонов Юрій

ДонНУ

 

2

451

51

VNTU_3CS-15B

Рєзнік Владислав

Гаврищук Олексій

Чистяков Назар

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

1

127

52

DonNU_FMIT-2

Мулярчук Олена

Главацький Сергій

Казьонна Діана

Тренер: Антонов Юрій

ДонНУ

 

0

0

53

VC NUFT_3OK_1

Гуменюк Катерина

Скрупський Вадим

Хіміч Марія

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

0

0

54

VC NUFT_4OK_2

Бичков Микола

Зеленько Юрій

Лубчак Ігор

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

0

0

55

VC NUFT_4OK_3

Педоренко Владислав

Заболотний Володимир

Никуляк Артем

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

0

0

56

VNTU SotFB

Залевський Руслан

Арсенюк Дмитро

Швидкий Григорій

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

0

0

57

VNTU_Chaika_team

Чайка Юлія

Пінчук Вероніка

Михидин Марина

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФМ

0

0

58

VNTU_DarkNet

Ковальов Володимир

Головенко Віталій

Рудик Олександр

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

59

VNTU_enterprise

Ходацький Тарас

Воронін Максим

Закусило Тарас

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

60

VNTU_GoneWithTheWind

Мартиненко Маргарита

Кімпаев Артем

Янісевич Андрій

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

61

VNTU_SOCIABLE

Ткачук Костянтин

Губчакевич Сергій

Кушнірук Тарас

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

62

VNTU_sts_team

Михайлевська Вікторія

Вікаренко Мар’яна

Берчішен Андрій

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

63

VNTU_The Big Bang

Щерба Ольга

Алєксєєнко Анна

Краковецький Володимир

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФКСА

0

0

 

 

Обласні результати по командах школярів (поза конкурсом)

 

Місце

по обл.

Назва команди

Склад

Навч. заклад

Задач

Штраф

1.

VFMG17_VinCats

Щербіна Марія

Стречень Матвій

Сандацян Поліна

Тренер: Пасіхов Юрій

ФМГ №17

9

792

2.

VFMG17_AdVaNtage

Єрмілов Олександр

Бездушний Вадим

Плакидюк Влад

Тренер: Підлужняк Наталія

ФМГ №17

7

488