Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
  • Фонтан

    Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

  • Арка

    Арка - прикраса другого корпусу університету

  • Культура

    Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

  • Cisco

    У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

  • Спорт

    Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

  • Фонтан

    Найкраще місце де студенти...
  • Арка

    Арка - прикраса другого корпусу...
  • Культура

    Високий рівень культури наших студентів...
  • Cisco

    У нашому університеті знаходяться Cisco...
  • Спорт

    Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

За кількістю команд (65) площадка на базі ВНТУ зайняла перше місце по Україні. За кількістю команд від самого вишу (50) ВНТУ також перший по Україні. В цілому по Україні в олімпіаді змагалися більше ніж 650 команд по три учасника.

 

У ВНТУ в олімпіаді змагалися учасники з таких освітніх закладів:

- Вінницький коледж національного університету харчових технологій (ВК НУХТ);

- Вінницький національний технічний університет (ВНТУ);

- Донецький національний університет (ДонНУ);

- Вінницький технічний коледж (ВТК);

- Фізико-математична гімназія № 17 (ФМГ №17), поза конкурсом.

 

Призери олімпіади по Вінницькій області (по групі технічних університетів). Перше місце виборола команда VNTU_TreeS у складі студентів Щербіни Євгена, Шмерчука Юрія та Спажева Олександра (тренер – Гранік Михайло). Два других місця у команди з ВНТУ VNTU_Destructor у складі Стахова Богдана, Гаврилюка Петра, Яворовича Олега (тренер – Гранік Михайло) та команди з ДонНУ DonNU_Hollywood у складі  Федіна Максима, Самойленка Дениса та Столярова Артема (тренер – Парамонов Антон). Три третіх місця у команд з ВНТУ VNTU_RED у складі Мазурка Сергія, Чарікова Сергія, Ковбасюка Михайла (тренер - Войтко Вікторія) та VNTU_[figTree] у складі Кавки Олексія, Андрєєва Андрія, Нікольського Михайла (тренер - Войтко Вікторія), а також у команди з ДонНУ DonNU_Phoenix у складі Ісаєнкова Констянтина, Усова Дениса та Доманича Максима (тренер - Парамонов Антон).

У групі коледжів перше місце по Вінницькій області виборола команда з ВК НУХТ VC NUFT_4OK_1 у складі Шевчука Володимира, Прокопова Романа, Носова Олексія (тренер - Тичук Руслан), друге місце у команди з ВТК VTC_1 Брюханова Володимира, Василенка Миколи, Чернати Максима (тренер: Стець Андрій).

У шкільній групі перше місце по Вінницькій області виборола команда школярів з ФМГ №17 VFMG17_VinCats у складі Щербіни Марії, Стреченя Матвія та Сандацян Поліни (тренер – Пасіхов Юрій), друге місце дісталося також команді з ФМГ №17 VFMG17_AdVaNtage у складі Єрмілова Олександра, Бездушного Вадима та Плакидюка Влада (тренер – Підлужняк Наталія), третє місце отримала команда ВТЛ VTL_Literally_nothing у складі Мусієнка Олександра, Савченка Анатолія, Педоренка Микити, (тренер – Ніна Єфременюк).

 

Обласні результати по командам студентів та учнів коледжів

Назва команди

Склад

Навч. заклад

Факультет

Задач

Штраф

1

VNTU_TreeS

Щербіна Євген

Шмерчук Юрій

Спажев Олександр

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

11

1064

2

VNTU_Destructor

Яворович Олег

Стахов Богдан

Гаврилюк Петро

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

9

1077

3

DonNU_Hollywood

Федін Макс

Самойленко Денис

Столяров Артем

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

8

740

4

VNTU_RED

Мазурок Сергій

Чаріков Сергій

Ковбасюк Михайло

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

8

782

5

VNTU_[figTree]

Кавка Олексій

Андрєєв Андрій

Нікольський Михайло

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

7

824

6

DonNU_Phoenix

Ісаєнков Констянтин

Юсов Денис

Доманич Максим

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

6

762

7

VNTU_.pgg()

Мазур Максим

Маринюк Максим

Ільченко Михайло

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

6

863

8

VNTU_Venom

Куцак Денис

Семенова Людмила

Барановський Владислав

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

6

1295

8

VNTU_STARS

Осипенко Влад

Чередніков Антон

Гончарук Саша

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

5

293

10

VNTU_The_A_Team

Комаров Андрій

Деканенко Альона

Гаврилишен Віктор

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

5

360

11

VNTU_try{win} catch(fail)

Кюльян Ігор

Переродов Артем

Білецький Богдан

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

599

12

VNTU_Credhol

Погорелюк Юрій

Цикра Вадим

Семенюк Славік

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

637

13

VNTU_Neko

Гайдейчук Юрій

Крилик Олександр

Щербань Вадим

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

644

14

VC NUFT_4OK_1

Шевчук Володимир

Прокопов Роман

Носов Олексій

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

5

681

15

VNTU_DreamTeam

Олімбйовський Саша

Дяченко Юрій

Коцюба Олег

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФіТКІ

5

733

16

VNTU_Includers

Марков Дмитро

Матвієнко Микита

Білик Руслан

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

768

17

VNTU_ProjectAlpha

Зубко Антон

Кудрявцев Дмитро

Кириленко Георгій

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

5

815

18

VNTU_Lazy_Heroes

Стахов Леонід

Любивий Богдан

Бухтіяров Роман

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

5

819

19

DonNU_FMIT-1

Яценко Олександр

Черненко Катерина

Проскуряков Владислав

Тренер: Антонов Юрій

ДонНУ

 

5

831

20

VNTU_LEMON_TEAM

Нестерук Владислав

Скірський Ігор

Гандрибіда Владислав

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

5

867

21

VNTU_LSD

Супрун Роман

Гаврилюк Олександр

Лудан Дар’я

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

1094

22

VTC_1

Тренер: Стець Андрій

Брюханов Володимир

Василенко Микола

Черната Максим

ВТК

 

5

1108

23

DonNU_Warriors

Ісаєнков Ярослав

Кабак Олександр

Кушнаренко Микола Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

 

5

1111

24

VNTU_Natus_program

Драчук Богдан

Горобець Юрій

Нестеренко Артем

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

5

1117

25

VNTU_Random

Восмушко Олександр

Кренцин Михайло

Цвях Ярослав

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

4

291

26

VNTU_ange_bitsl

Бондарчук Віталій

Дерев’янко Владислав

Преподобний Артур

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

4

308

27

VNTU_NOP

Лупяк Дмитро

Озарінський Вадим

Давидюк Олексій

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

4

349

28

VNTU_3/1

Колос Ірина

Штокал Алла

Драченко Ярослав

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФіТКІ

4

403

29

VNTU_C.R.A.C.K

Стецюк Вадим

Петричко Микола

Слободянюк Юрій

Тренер: Грищук Тетяна

ВНТУ

ФКСА

4

484

30

VNTU_ZzZ

Кравчук Тетяна

Щур Віталій

Советський Дмитро Тренер: Куперштейн Леонід

ВНТУ

ФіТКІ

4

564

31

VNTU Volynchyky

Приймак Андрій

Волинець Олександр

Куліш Дарина

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

4

625

32

VNTU_Bad Boys

Світельський Владислав

Міщанчук Андрій

Коханський Максим

Тренер: Месюра Володимир

ВНТУ

ФіТКІ

4

1105

33

VNTU_CtrlAltDel

Самборський Дмитро

Полянський Вадим

Шмундяк Дмитро

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

3

129

34

VNTU UB-13

Зварич Андрій

Шпортюк Назар

Цимбал Олександр

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

3

137

35

VNTU_DarkWoods

Дехтяренко Микола

Микитюк Іван

Круговій Владислав

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

3

297

36

DonNU_CodeGen

Скринник Владислав

Базяка Дмитро

Струкевич Ярослав

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

 

3

363

37

VNTU_Refresh

Антоненко Олександр

Лісовий Михайло

Кудрик Олексій

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

366

38

VNTU_Mind_Gears

Кримчук Богдан

Бистревський Ігор

Волошин Дмитро

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

424

39

VNTU_LevioSA

Цецерошенко Євгеній

Шевчук Олег

Генрі Андрій

Тренер: Грищук Тетяна

ВНТУ

ФКСА

3

434

40

VNTU_VOY

Геновська Влада

Цехольник Олексій

Мовчан Ярослав

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

532

41

VNTU_10000A

Шевчук Віталій

Резніченко Роман

Лавров Андрій

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

3

620

42

VNTU_DIY

Цвігун Яна

Тасьмук Дмитро

Бобрович Ігор

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

3

634

43

VNTU_AltF4

Гоцуляк Андрій

Франчук Валентин

Вишновський Владислав

Тренер: Куперштейн Леонід

ВНТУ

ФіТКІ

3

668

44

VNTU_The_Gang

Бойчук Сергій

Жорж Іданго

Кісляченко Максим

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

2

116

45

VNTU_Radilab

Павлович Роман

Філіпов Владислав

Перегуда Андрій

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

2

160

46

DonNU_Zer0s

Бацінко Максим

Величко Олег

Сілецький Віталій

Тренер: Парамонов Антон

ДонНУ

 

2

246

47

VNTU UB-14

Соколовський Владислав

Юхименко Святослав

Суверток Олексій

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

2

253

48

VNTU UB-12

Шнайдер Руслан

Данилюк Іван

Горох Наталія

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФіТКІ

2

395

49

VNTU_RETURN_0

Глущенко Андрій

Онуфрієнко Вячеслав

Баланюк Віктор

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФіТКІ

2

415

50

DonNU_Root

Дзігора Кирило

Пробачай Юлія

Гулько Ірина

Тренер: Антонов Юрій

ДонНУ

 

2

451

51

VNTU_3CS-15B

Рєзнік Владислав

Гаврищук Олексій

Чистяков Назар

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

1

127

52

DonNU_FMIT-2

Мулярчук Олена

Главацький Сергій

Казьонна Діана

Тренер: Антонов Юрій

ДонНУ

 

0

0

53

VC NUFT_3OK_1

Гуменюк Катерина

Скрупський Вадим

Хіміч Марія

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

0

0

54

VC NUFT_4OK_2

Бичков Микола

Зеленько Юрій

Лубчак Ігор

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

0

0

55

VC NUFT_4OK_3

Педоренко Владислав

Заболотний Володимир

Никуляк Артем

Тренер: Тичук Руслан

ВК НУХТ

 

0

0

56

VNTU SotFB

Залевський Руслан

Арсенюк Дмитро

Швидкий Григорій

Тренер: Присяжний Дмитро

ВНТУ

ФМ

0

0

57

VNTU_Chaika_team

Чайка Юлія

Пінчук Вероніка

Михидин Марина

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФМ

0

0

58

VNTU_DarkNet

Ковальов Володимир

Головенко Віталій

Рудик Олександр

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

59

VNTU_enterprise

Ходацький Тарас

Воронін Максим

Закусило Тарас

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

60

VNTU_GoneWithTheWind

Мартиненко Маргарита

Кімпаев Артем

Янісевич Андрій

Тренер: Гранік Михайло

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

61

VNTU_SOCIABLE

Ткачук Костянтин

Губчакевич Сергій

Кушнірук Тарас

Тренер: Баришев Юрій

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

62

VNTU_sts_team

Михайлевська Вікторія

Вікаренко Мар’яна

Берчішен Андрій

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФіТКІ

0

0

63

VNTU_The Big Bang

Щерба Ольга

Алєксєєнко Анна

Краковецький Володимир

Тренер: Хошаба Олександр

ВНТУ

ФКСА

0

0

 

 

Обласні результати по командах школярів (поза конкурсом)

 

Місце

по обл.

Назва команди

Склад

Навч. заклад

Задач

Штраф

1.

VFMG17_VinCats

Щербіна Марія

Стречень Матвій

Сандацян Поліна

Тренер: Пасіхов Юрій

ФМГ №17

9

792

2.

VFMG17_AdVaNtage

Єрмілов Олександр

Бездушний Вадим

Плакидюк Влад

Тренер: Підлужняк Наталія

ФМГ №17

7

488

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...