Компанія Exadel Inc. займається створенням web-додатків корпоративного рівня з використанням Java EE, JavaScript, .NET, PHP та інших сучасних технологій, а також розробкою під платформи iOS, Android.

Деякі компанії-клієнти Exadel: Hewlett-Packard, General Electric, AT&T, Samsung, Golden Gate University, Bank of Scotland, UBS, ABC TV Network, eBay, Sears Holding, BMW, Red Hat, McKesson, VeriFone та інші. Деякі з них входять до рейтингу Fortune Global 500.

Exadel Inc. має дочiрню компанiю - appery.io - платформу для створення мобільних гібридних додатків для iOS та Android.

Exadel Inc. працює на ринку IT-послуг і програмних продуктів з 1998 р. Головний офіс компанії знаходиться в Walnut Creek (Каліфорнія, США). Також є офіси в мiстi Боулдер (Колорадо, США), Білорусi, Литвi, Польщi та Росiї. В Україні офіси розташовані у містах Вінниця та Харків.

 

 

Sitecore Ukraine є частиною датської компанії Sitecore A/S, яка розробляє власну платформу управління клієнтським досвідом - Sitecore Experience Platform. За допомогою Sitecore® Experience Platform™ маркетологи можуть мати доступ до інформації про персональний досвід взаємодії з кожним клієнтом, стираючи межі між каналами взаємодії. Побудова бізнесу з використанням Sitecore® Experience Platform™ дозволяє сформувати цінні взаємини з кожним клієнтом і завоювати увагу клієнтів на тривалий період часу. Більшу 4,000 лідируючих світових брендів, включаючи American Express, Carnival Cruise Lines, EasyJet и L'Oréal довіряють Sitecore. Для розробників платформа цінна тим, що дозволяє концентруватися на вирішенні бізнес-завдань і легко інтегрувати інформацію з різних каналів взаємодії.

Sitecore Ukraine було засновано в 2004 році в Дніпропетровську.

Велика міжнародна компанія, яка створює свій продукт, охоплюючи всі етапи його створення, від задуму до допомоги у впровадженні, надає можливість постійного розвитку і новачкам, і досвідченим фахівцям. Органічне зростання компанії в усіх сферах дозволяє знаходити власний шлях зростання кожному. Компанія прагне без гучних слів організувати роботу так, щоб працівники отримували задоволення від результатів і самого процесу роботи, оскільки без цього неможливий загальний успіх.

 

Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» - лідер на українському ринку безалкогольних напоїв, єдине підприємство в Україні, яке уповноважене виготовляти напої під товарними знаками, що належать The Coca-Cola Company. Кока-Кола Беверіджиз Україна (надалі – Компанія) пропонує споживачам широкий вибір продукції в різних категоріях: напої, соки, вода, холодний чай і енергетики. Компанія Кока-Кола стала однією з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавленість працювати на українському ринку з 1992 року. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://www.coca-colahellenic.com.ua.

 

 

Благодійний фонд «Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій».

Основна діяльність Фонду полягає у фінансовій та організаційної підтримці Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, як відбіркового етапу Першості світу з програмування АСМ-ІСРС, та споріднених олімпіад з програмування, з метою надання можливості студентам ВНЗ України, відповідно до місії АСМ-ІСРС, спілкуватися між собою, відточувати і демонструвати свою майстерність у розробці складних алгоритмів та їх програмній реалізації, навичок командної роботи. Підтримувані олімпіади та конкурси надають платформу для промисловості і академічних кіл для заохочення і привертання уваги громадськості до наступного покоління професійних аналітиків - програмістів, які у найближчому майбутньому будуть значною мірою визначати технологічний прогрес інформаційного і пост-інформаційного суспільства.