В даний час системи Linux, засновані на однойменному ядрі, лідирують на ринках смартфонів, інтернет-серверів і суперкомп'ютерів. Linux є чудовою платформою для ресурсоємного програмного забезпечення завдяки своїй гнучкості і конфігурованості. Однак звичайні користувачі ніколи не стануть цікавитися такими подробицями роботи операційної системи, як внутрішній устрій ядра. Це доля лише по-справжньому захоплених фахівців: ентузіастів і професіоналів.

Організатори та партнери

 

ВОО "Сообщество ИТ-директоров Украины"  Консалтинговая компания "Супремум"   Вінницький національний технічний університет 

 

Долучитись до участі в конкурсі ви можете на сайті Міжнародної студентської олімпіади IT-Universe. Для цього необхідно подати заявку на участь у конкурсі, а також приєднавшись до групи конкурсу.

Вимоги до учасників

Участь в конкурсі можуть взяти студенти установ вищої і середньої професійної освіти незалежно від форми навчання, які в ознайомилися з Положенням про IT-Universe, зареєструвалися на участь в IT-Universe згідно з процедурою реєстрації.

Учасники повинні володіти впевненими навичками адміністрування операційної системи на ядрі Linux. Участь в конкурсі індивідуальна.

Етапи

Конкурс проходить в заочно-очній формі у два етапи:

  1. Заочний етап (online-тестування) – з 1 по 25 квітня
  2. Фінал (рішення практичних завдань) – з 30 травня по 10 червня

З питаннями щодо участі в конкурсі можна звертатись до представника IT-Universe у Вінниці:
Коваленко Олени Олексіївни, або в Оргкомітет.