Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

 

 

Студентське містечко – затишний дім студента.


Студентське містечко ВНТУ включає в себе шість студентських гуртожитків загальною проектною потужністю 2617 ліжко-місць із усією належною соціально-побутовою інфраструктурою. Усі гуртожитки розміщені компактно на земельній ділянці університету у межах 10 – 15 хвилин звичайної ходи до будь-якого корпусу університету та поряд з громадським транспортом (тролейбус, трамвай та ін.). У складі студмістечка 2412 ліжко-місць для студентів, санаторій-профілакторій на 50 місць, кімнати для приїжджих для розміщення студентів заочної форми навчання, батьків студентів під час відвідування дітей, приміщення для студентських громадських організацій, перукарня, ремонтна взуттєва майстерня, ремонтна комп’ютерна майстерня, у кожному гуртожитку обладнані пральні – автомати.

Гуртожитки забезпечені твердим та м’яким інвентарем, комунальними послугами – централізованим опаленням, холодною та гарячою водою, душовими кімнатами, мережею інтернета, охороною та іншими засобами і послугами, які забезпечують належні умови мешканцям студмістечка за невисоку плату – близько 70 гривень у місяць.

В управлінні студмістечком велику роль грає студентська громадськість через студентські ради гуртожитків, студентську профспілку, студентський загін по підтриманню порядку у студмістечку та ін. Студенти реально приймають участь у поселенні, організації роботи студмістечка, виселенні студентів та ін. сторонах студентського життя, маючи право голосу у складі ради з виховної роботи університету, а також маючи право на погодження рішень адміністрації з студентськими радами та студентським профкомом.

 

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...