Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПАЛАНКУ «ПЛАСТУ» У ВНТУ ЗОРГАНІЗОВУЄ СТУДЕНТ ВЛАДИСЛАВ ОХОВ

Четвертокурсник факультету електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету і водночас голова Вінницької спілки Національної скаутської організації України «Пласт» Владислав Охов має ідею створити у ВНТУ її осередок


«Сам я став пластуном у 2014 році, тоді я почав пластувати в осередку Калинівка. Це моє рідне місто. Мені одразу ж сподобалося бути задіяним в цьому русі. Я почав брати на себе адміністративні обов’язки. А потім , ставши студентом ВНТУ, очолив вінницький «Пласт». Там я займаюся з двома групами дітей. Одна вікова категорія — 16 років, друга — 11. Пластуни вишколюються, їздять в табори на природу, всебічно розвиваються. Але в нас мало кадрів мого віку, які можуть допомагати розвиватися дітям. Тому з’явилась ідея зробити місцеві осередки в університетах. Для старших це свідомий вибір брати на себе відповідальність», — розповідає Влад.

Хлопець вирішив почати з альма-матер.

Уже зацікавились ідеєю і учні Подільського ліцею для обдарованої молоді, що діє при ВНТУ.

14 жовтня на Покрову в урочистостях з нагоди відкриття Пластового вишкільного центру у місті Буча Київської області взяв участь Президент України Петро Порошенко.

«Я був на цих урочистостях. Президент в своєму вітальному слові до пластунів зауважив, що йому дуже імпонує наше гасло — СКОБ. Це слово передає істотні прикмети доброго пластуна і показує яким треба бути:

Сильним розумом та тілом

Красним душею

Обережним у своїх задумах та планах

Бистрим у думках та справах.

Президент наголосив, що такими якостями має володіти кожен патріот своєї держави», — продовжує розповідь Владислав.

Зараз вінницькі пластуни готуються до акції «Вефлеємський вогонь миру», котра приурочена до Різдва. Вогонь з Вефлеєму скаути різних країн ширять по усьому світу. Насамперед у притулки, лікарні, державні установи, школи, сиротинці. Пластуни самі їздять у Вефлеєм. Це чудова можливість побувати за кордоном за мінімальні кошти.

«У нас є табори крайові, міжкрайові, за кордоном. Ми дружимо з харцерами Польщі, з аналогічною організацією в Угорщині. Більшість таборів — це життя в природі, де учасники вчаться основам виживання в екстремальних умовах. Добровільний вступ до Пласту зобов’язує людину до праці над собою та стимулює бажання ставати кращим щодня. Такий підхід сприяє патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Я мав особистісну проблему — не виходили в мене публічні виступи. З допомогою «Пласту» я позбувся її. Просто самому слід чітко знати, що в собі хочеш вдосконалити», — каже Влад.

«Пласт» – найбільша молодіжна організація України. Сім років тому «Пласт» відзначив своє сторіччя — утворений ще 1911 року, через чотири роки після виникнення скаутського руху у Великобританії. За радянської влади «Пласт» забороняли, витісняючи піонерами.

Якщо студент зацікавився і хоче долучитись до Пласту, слід просто тут заповнити анкету.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...