Прес-центр ВНТУ 26.11.2018, 15:20

До конкурсу OMC Hairworld дівчина готувалась два роки. Спортзал, купа обмежень і по 6 годин тренувань щодня

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

 

 

У цю перемогу справді вкладена величезна праця, великі нерви і терпіння. Аби гідно підготуватися, потрібно дуже багато часу і зусиль.

Збірна України на конкурс OMC Hairworld їздить уже давно. Інна у змаганнях такого рівня участь брала вперше.

«Це не звичайний макіяж, котрий може зробити будь-який візажист. Такий макіяж потребує величезної філігранності, нестандартності, слід довго навчатися, аби навчитись його робити», — каже Інна.

Краса − це обіцянка щастя. Зауважив якось німецький філософ. Може саме розуміння цього додавало Інні терпіння і снаги?

Бо то таки не просто — просто сидіти поки майстер творить на твоєму обличчі. Влітку Інні доводилось ховатись від сонечка — засмага для моделі недоречна. Отож, про море, пляж навіть не мріяла.

Як модель Інна уже 5 років працює у модельному агентстві Grace. Тому на конкурсі відчувала себе комфортно — у своєму середовищі.

«Ми з моїм візажистом Іриною Чефрановою ретельно готувалися. Спершу їздили на регіональний конкурс у Дніпропетровськ, потім ми їздили в Київ, на загальноукраїнський, а потім уже на всесвітні змагання у Париж. Головне було показати саме макіяж. Але слід було створити цілісний образ — відповідна зачіска, вбрання. Окрім того я мала показати свою харизму, свій образ», — розповідає юна красуня.

І дівчата разом створили вишуканий, імпозантний, розкішний образ! І світ звернув на них увагу — на Інну Каську, як на модель, і на її майстра Ірину Чефранову.

Була просто неймовірна, казкова, фейєрична сукня з квіточок. А ще було дивовижне золоте королівське плаття.

«Ця робота мені в задоволення. А коли є радість, тоді усе вдається, і часу вистачає — і на навчання, і на роботу, і на спортзал, і на тренування з майстром. Хоча ритм шалений! Дуже вдячна своєму чоловікові. Він підтримує моє захоплення і у всьому допомагає», — посміхається Інна.

Париж! Місто кохання, місто мрій! Але будучи там, дівчата більшість часу віддали на власне конкурс і підготовку до нього. Хоча зуміли усе ж виділили день, аби просто поблукати його вулицями і вуличками. Піднялися на Ейфелеву вежу. Були в Нотр-Дам де Парі.

Інна: «Цей конкурс мав велике значення для мене, як для моделі. Це дуже унікальний досвід. І до того ж він додав мені впевненості у собі. І мрій!»