Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

І ГРАН-ПРІ, І ЗОЛОТО, І СРІБЛО — У ВИНАХІДНИКІВ ВНТУ

VІІ Міжнародний салон «Новий час» проходив під егідою Міжнародної асоціації винахідницьких організацій (IFIA), єдиним від України асоційованим членом якої є наш Вінницький національний технічний університет

У Севастополі завершив роботу VІІ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час». Його організаторами виступили Державна служба інтелектуальної власності України та Державне підприємство «Український інститут промислової власності». Виставка проходила під егідою Міжнародної асоціації винахідницьких організацій (IFIA), єдиним від України асоційованим членом якої є наш Вінницький національний технічний університет.

У роботі VІІ Салону взяли участь понад 350 представників (третина з них – молодь) винахідницьких, інноваційних, наукових організацій з майже 30 країн. Найактивнішими були учасники з Бельгії, Ірану, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Тайваню, Угорщини, України й Естонії.

Роботи, представлені на VІІ Салоні, оцінювали міжнародне журі на чолі з професором П’єром Фюм’єром (Бельгія) й національне журі на чолі з представником України в Європейській асоціації ТРІЗ Антоном Карловим. До складу журі увійшли представники Державної служби інтелектуальної власності України та Інституту промислової власності.

 

Спеціальний приз Інституту інтелектуальної власності України Гран-Прі вручено колективу винахідників нашого вишу — докторам технічних наук, професорам Володимиру Осадчуку та Олександру Осадчуку, студентам Ользі Стовбчатій та Руслану Насадюку за мікроелектронний витратомір газу та вимірювач магнітної індукції, які підтримані патентами України.

Золоті медалі отримали винахідники нашого ВНТУ:

ректор університету, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, кандидат технічних наук, доцент Валентин Грабко за пристрій для вимірювання ресурсу високовольтного комутаційного апарату;

доктори технічних наук, професори Володимир Кожем’яко та Сергій Павлов, асистент Руслан Просоловський за волоконно-оптичний пристрій для дослідження периферійного кровообігу;

кандидат технічних наук, доцент Олександр Шеремета за спосіб відображення інформації про час «Сегментовані стрілки».

Срібну медаль здобув патент «Буферний каскад», автори якого доктор технічних наук, професор Олексій Азаров та аспірант Сергій Богомолов.

 

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...