Прес-центр ВНТУ 17.03.2019, 19:36

15 березня відбувся фінал щорічного конкурсу науково-технічних ідей з напрямку «Енергозбереження», котрий традиційно зорганізовує наукове товариство студентів та аспірантів Вінницького національного технічного університету (очільник — Діана Гладка, магістрант кафедри фінансів та інноваційного менеджменту)

Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ

Раціональне споживання паливно-енергетичних ресурсів є актуальним для розвитку нашої країни, адже ефективність їх використання є передумовою зростання технічного потенціалу промислового виробництва та конкурентоспроможності продукції, а отже, стане передумовою для укріплення міжнародних позицій України.

Неефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, нераціональне використання енергоносіїв та відсутність можливості заміни джерел їхнього постачання також є проблемою, яка вимагає термінового вирішення. Зростання цін на енергоресурси, скорочення запасів вуглеводнів, завдання значної шкоди довкіллю вимагають детального вивчення та знаходження можливостей для їх вирішення.

Конкурс відбувався у два етапи.

На першому із 7 робіт (проектів) конкурсна комісія відібрала 6, що найбільш розкрили проблеми напрямку «Енергозбереження».

На другому автори цих проектів захищали їх перед конкурсною комісією, виступаючи з презентацією.

До складу конкурсної комісії входили:

Сергій Павлов, проректор з наукової роботи ВНТу, доктор технічних наук, професор;

Віктор Дядькович – позаштатний експерт відділу зовнішньоекономічних зв’язків Вінницької торгово-промислової палати;

Володимир Богачук – начальник науково-дослідної частини ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент;

Леонід Коваль – науковий куратор НТСА ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент;

Олег Сидорук – почесний член НТСА ВНТУ, колишній голова НТСА ВНТУ, аспірант.

Диплом І ступеня отримав проект студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Кудрявцева Дмитра та Черниш Анастасії «РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗА ЕНЕРГОВИТРАТАМИ».

Диплом ІІ ступеня отримала робота студента факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем Ярового Дмитра «АВТОНОМНИЙ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ КОМПЛЕКС НАКОПИЧЕННЯ І ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ТА ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ».

Диплом ІІІ ступеня отримала робота студентів факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання Зузяк Світлани, Постолатій Маріанни, Колісніченко Віталія «ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІСЬКИХ БУДІВЕЛЬ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ АВТОНОМНОСТІ»,

Дипломами за участь у конкурсі та футболками з емблемами ВНТУ та НТСА були нагороджені студенти

Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Новосельцева Вероніка та Варушечкіна Марина за роботу «РЕСУРСОЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПРАТ «ВІННИЦЬКИЙ ОЛІЙНОЖИРОВИЙ КОМБІНАТ»»,

студентка Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Прадівляна Альона за роботу «РЕСУРСОЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»»

та студенти факультету машинобудування та транспорту Малюшко Артем та Коваленко Ксенія за роботу «АВТОНОМНЕ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ ОПАЛЕННЯ КОТЛАМИ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ».

Всі призери були нагороджені почесними грамотами, грошовими преміями та емблемованими футболками.

Вручив відзнаки проректор з наукової роботи, професор Сергій Павлов.

Експерт Вінницької ТПП Віктор Дядькович запросив переможців виступити на одній з сесій Енергетичного пулу.

Читайте білше   КЛАСТЕР «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПУЛ». 1+1+1=10

До речі, чудовий дизайн футболок та бейджів розробила студентка факультету ІТКІ Шевчук Влада.

Більше інформації про НТСА ВНТУ можна знайти на сайті  http://scsp.vntu.edu

Також запрошуємо долучатися до спільноти НТСА ВНТУ у Facebook:  https://www.facebook.com/scsp.vntu/?ref=bookmarks