Прес-центр ВНТУ 17.06.2019, 17:49

Тепер доцент кафедри електроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету Олена Жагловська представлятиме Україну на міжнародному конкурсі Mrs Globe 2019, що пройде в листопаді в Китаї

Вінницький бізнес портал Vinbazar

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ

І на сайті    ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ

14 червня, у Київському національному академічному театрі оперети заступник декана факультету ІРЕН — інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ВНТУ, кандидат технічних наук  Олена Жагловська здобула перше місце і титул «Краса країни 2019»

Олена була єдиною представницею освітян і науковців серед ТОП-15 найвродливіших жінок України, котрі брали участь у фіналі «Краси країни 2019».

Ексклюзивну корону вродливій і розумній вінничанці одягнула організатор конкурсу «Краси країни 2019» — перша «Віце-місіс Земна куля 2018» Ірина Келлер.

Фіналістки шоу пройшли кілька ретельних етапів відбору.

На гала-концерті дівчата демонстрували свої вміння, показали дефіле в образах від відомих українських дизайнерів.

Конкурс оцінювало журі, яке склали актори та зірки шоу бізнесу.

Проект підтримує благодійний фонд «Долоні Долі». У рамках конкурсу пройшов благодійний аукціон, де зібрали кошти на закупівлі апаратури для відділення інтенсивної терапії Національного наукового центру радіаційної медицини.

Добро, яким ти можеш поділитись робить тебе красивішим!