Прес-центр ВНТУ 17.10.2011, 21:28

У боротьбі за вихід у фінал першості світу зі спортивного програмування загалом взяли участь 77 команд з 7 країн — Болгарії, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини та України

Цього року вперше півфінал студентського чемпіонату світу АСМ-ІСРС з програмування відбувався в on-line режимі одночасно в Україні — у нашому Вінницькому національному технічному університеті та в Румунії — в Бухарестській політехніці.

Основний тур змагань відбувся у суботу 15 жовтня з трансляцією в Інтернет у режимі «Live».

 

Призові місця на румунському сайті розподілилися так:

Місце

Команда

Університет

Країна

Задач

Час

1

iddqd

НТУ «ХПІ»

Україна

7

354

2

Unibuc Orion

Бухарестський університет

Румунія

6

770

3

Akai

Таврійський НУ ім. В.І.Вернадського

Україна

6

819

4

Reckless

Київський НУ ім. Т. Шевченка

Україна

6

1043

5

VNTU [IOTeam]

Вінницький НТУ

Україна

4

 

6

Checkraise

Університет Бабес-Бойяла

Румунія

3

 

У нашому Вінницькому національному технічному університеті змагались 38 команд з 5 країн (окрім команд Македонії та Сербії). Загальна кількість учасників на українському сайті — 118 та 38 тренерів й спостерігачів.

 

Призові місця українського сайту:

1

Donetsk NU: United

Донецький НУ

Україна

5

513

2

LNU_United

Львівський НУ ім. І.Франка

Україна

5

549

3

1024

НТУУ «КПІ»

Україна

5

745

4

VNTU [wRabbits]

Вінницький НТУ

Україна

4

165

5

boun 1

Босфорський університет

Туреччина

4

269

6

BZFlags

Київський НУ ім. Т. Шевченка

Україна

4

362

Переможці змагань отримали призи — електронні книжки, web-камери Logotech, стереонавушники, зовнішні жорсткі накопичувачі та флеш-пам’ять ємністю 32 Гб.

— Такі змагання дають програмістам дуже цінний досвід, який допомагає вдосконалюватися. А поліпшувати свої фахові вміння можна безкінечно, — посміхається гість із Сан-Франциско Остап Коркуна, колишній олімпієць, а нині програміст Facebook, платинового спонсора чемпіонату. — До того ж змагання — це весело! І вони дають змогу акумулювати навички, котрі є перевагою і можуть забезпечити успіх у чемпіонаті наступного разу. І життєвий успіх також!

Месюра Володимир Іванович, директор півфіналу Чемпіонату світу з програмування, професор нашого Вінницького національного технічного університету:

— Нам є чим пишатися: наші команди довели найвищий інтелектуальний потенціал України, здобувши за останні роки безліч нагород з програмування у міжнародних змаганнях та привернувши увагу світового бізнесу до українських технічних спеціалістів.

Фоторепортажі Сергія Маркова з напівфіналу світової програмістської студентської першості тут