Прес-центр ВНТУ 29.11.2011, 15:22

Університетська організація BEST провела інженерні змагання для першокурсників, участь у яких взяли півсотні наймолодших студентів нашого вишу

 

Упродовж змагань учасники мали змогу спробувати свої сили у двох категоріях: Сase Study (аналітичне вирішення завдання) – розробити інформаційну систему ВНТУ та Team Design (технічне виконання певного проекту) – побудувати рухомий пристрій, що повинен був пересуватись треком самостійно.

У першій категорії змагались команди чотирьох інститутів: ІнМ, ІнБТЕГП, ІнІТКІ, ІнАЕКСУ та ІнЕЕК. У другій теж чотирьох – ІнМТ, ІнРТЗП, ІнБТЕГП, ІнЕЕЕМ. Змагались першокурсники приязно і доброзичливо, докладаючи максимум зусиль і виявляючи стільки ж креативу та фантазії.

Створивши свої проекти (учасники мали на це 4 години), потому активно  долучились до їхньої презентації. Обрати переможця змагань — такий непростий вибір дістався журі: Сергію Павлову – проректору з наукової роботи університету, Марії Прокоповій – кандидату технічних наук, доценту, старшому інспектору ГЦВР та Костянтину Ковалю – кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри ІНВ.

Отож, переможці:

у категорії Сase Study — команда ІнІТКІ,

у категорії Team Design – першокурсники ІнМТ.

Враження від інженерних змагань завідувача кафедри загальної фізики і фотоніки, доктора технічних наук, професора Сергія Павлова:

— Усі проекти були надзвичайно цікавими! У категорії Сase Study команда ІнАЕКСУ запропонувала встановити в корпусах університету інформаційні термінали. Їхню ідею дійсно можна було б використати і втілити у життя в нашому виші, адже це сучасний і надзвичайно дієвий спосіб інформування. І хоча поки що для нас – це, на жаль, фантастика, але в майбутньому – все можливо! У категорії Team Design будували справжні макети, експериментували... Я вважаю, що це дуже важливо, адже студенти повинні вміти втілювати в життя власні ідеї. Взагалі, BEST – це великий плюс для нашого університету, і в цьому напрямку потрібно рухатись далі, розвиватись та самовдосконалюватись!

Юлія МАНДРЕНКО,

студентка групи 1ЕКО-10 Інституту ЕЕК