Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

З НАУКОВЦЯМИ ПІДНЕБЕСНОЇ ВИРІШУЄМО ЗЕМНІ ПРОБЛЕМИ

Впродовж тижня у нашому університеті перебувала делегація освітян і вчених з Китайської Народної Республіки
Китай — батьківщина багатьох технічних винаходів. Нині КНР знову має усі шанси стати лідером світової науки. Лондонське королівське співтовариство, проаналізувавши досягнення науки і техніки різних країн світу, дійшло висновку, що уже в 2013 році Китай може випередити США за кількістю публікацій наукових статей у різноманітних авторитетних міжнародних виданнях. Тому перспективи співробітництва з Китаєм дуже великі, і не лише в теоретичних, а й у прикладних галузях.
Учені нашого університету уже багато років мають жваву наукову співпрацю з Шаньдунським інститутом точної механіки та оптики, Китайським технологічним парком високих технологій (м. Цзинань), плідно контактують із Шаньдунським університетом (інститутом вірусології). Докторів технічних наук, професорів Сергія Павлова і Віталія Огороднікова китайські колеги запрошували відвідати Китай, аби ознайомили зі своїми науковими наробками і прочитали лекції тамтешнім студентам. У містах Усі та Цзясін (Східний Китай) професор Павлов брав участь у виставці «Дні науки і техніки України».
Лю Лізіан, генеральний директор Шаньдунської компанії нових енергетичних технологій Індустріального парку м. Нінг Янг, спілкуючись з очільником нашого вишу, доктором технічних наук, професором Володимиром Грабком, уточнював особливості наукової співпраці учених двох країн. Як результат — укладена угода, де відзначені нагальні напрями співробітництва між ВНТУ та Шаньдунським університетом радіо і телебачення та Індустріальним парком м. Нінг Янг. Воно стосується актуальних і перспективних досліджень стосовно використання літієвих акумуляторних батарей для електромобілів, застосування літієвих акумуляторів при створенні біооптотехнічних, оптоелектронних, лазерних та мікроелектронних систем тощо.
Китайські студенти навчаються в багатьох країнах, в багатьох університетах. Але є один критерій — вони навчаються в найкращих вишах. Уже 9 років юні громадяни Піднебесної здобувають фах у нашому Вінницькому національному технічному університеті. Нині близько сотні китайських студентів навчаються у ВНТУ за різними спеціальностями.
Тож, Ван Джун, заступник генерального директора Шаньдунської фірми з набору студентів, зустрівся з ректором і директорами інститутів нашого вишу, в яких набувати спеціальності має бажання молодь його країни:
Інститут електроенергетики та електромеханіки,
Інститут екології та екологічної кібернетики,
Інститут машинобудування та транспорту,
Інститут менеджменту
Інститут радіотехніки, зв’язку та приладобудування.
Що така велика когорта китайської молоді навчається саме у ВНТУ, безапеляційно і переконливо засвідчує високий рівень фахових знань і конкурентноздатність спеціальностей, які надає наш навчальний заклад.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...