Прес-центр ВНТУ 06.02.2012, 11:59

Вінницький національний технічний університет долучиться до створення стратегії розвитку Вінницької області. Про це домовилися члени Студентського самоврядування ВНТУ і голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі 30 січня. Голова облради взяв участь у засіданні президії СтС ВНТУ

 

 

Звертаючись до студентів, Сергій Пилипович наголосив, що серед усіх вишів для першої участі у засіданні Студентського самоврядування обрав «політех» через те, що тут, на його думку, найактивніше врядування студентів.

 

– Я б хотів використати ваш потенціал у напрацюванні стратегії розвитку Вінницького регіону. Кожен з вас родом з якогось села, селища, міста. Я б хотів мати ваше бачення щодо їхнього розвитку. І давайте у цій справі відкинемо всі чини. Тут ми – патріоти, які вболівають за день завтрашній і своєї малої батьківщини, і України в цілому, – зазначив С.Татусяк.

 

Голова Студентського самоврядування ВНТУ Ігор Бойко повідомив, що студенти політеху долучаться до напрацювання стратегії. Свою роботу вони планують розпочати із соціального дослідження проблематики своїх територіальних громад. Відтак, за його результатами студенти писатимуть проекти розвитку.

 

Для ефективнішої роботи голова обласної Ради зобов’язався допомогти студентам методичними матеріалами. Крім того Сергій Татусяк має намір запросити до написання проектів інші виші області.

 

Також Студентське самоврядування ВНТУ звернулося до голови облради сприяти щодо медичного пункту при університеті. Проблема виникла під час реалізації в області пілотного проекту з охорони здоров’я. Сергій Татусяк доручив вивчити проблему постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та управлінню охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації.

За матеріалами    http://vinrada.gov.ua/