Прес-центр ВНТУ 27.02.2012, 11:36

 

Міський голова Володимир Гройсман й усі керівники провідних промислових підприємств Вінниці високо оцінюють професійний рівень випускників нашого вишу

 

Польсько-українське підприємство «Барлінек Інвест», що є найбільшим виробником тришарової паркетної дошки в Україні, нещодавно приймало розширене засідання Ради вінницьких товаровиробників. Йшлося про створення нових робочих місць на економічно-активних підприємствах Вінниці та підготовку кадрів, які б відповідали вимогам промисловості міста.

На засідання запросили ректорів вищих навчальних закладів обласного центру, а також представників Пенсійного фонду та ДПІ, директорів департаментів міської ради. Обговорювались підсумки роботи промислового комплексу Вінниці у 2011 році та перспективи розвитку на рік нинішній, внесення змін до Генерального плану міста та зміни у пенсійному та податковому законодавстві України.

Університети мають готувати інженерні кадри для конкретних підприємств, акцентував Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Для цього слід насамперед відкривати філії кафедр ВНЗ на підприємствах.

Щодо нашого Вінницького національного технічного університету очільник міста наголосив, що ВНТУ надає якісні знання: «Це підтверджує і моя команда, яка складається переважно з випускників цього ВНЗ. Сьогодні у Вінниці усе, що пов’язане з інноваційними технологіями, системами управління, здійснюється інтелектом і руками випускників ВНТУ».

Володимир Гройсман закликав директорів успішних підприємств надати університетам сучасне обладнання, яке використовується у них при новітніх технологічних виробничих процесах:

— Освіта міста готує високоякісних фахівців, втім, працевлаштувавшись на підприємство, вони знову мають навчатися. Можливо, на наступній нараді підприємці зможуть внести свої пропозиції щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, які готують спеціалістів на вінницькі підприємства. Адже нині багато студентів навчаються на техніці 60-х років, тоді як вінницькі промислові підприємства йдуть в ногу із часом та працюють за новими технологіями. Лише у 2012 році на вінницьких підприємствах очікується створення понад тисячі робочих місць, тому забезпечення кваліфікованими кадрами є нагальним.

Не лише вінницький міський голова, а й усі керівники провідних промислових підприємств Вінниці, виступаючи на засіданні, високо оцінювали професійний рівень випускників нашого вишу. Вони висловили готовність до співпраці з нашим ВНТУ, запросили студентів на екскурсії — знайомитись із підприємством, а потім і працевлаштовуватись.