Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: «ВИПУСКНИКИ ВНТУ — КЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ»

 

Свою першу зустріч із серії «Вінниця: проблеми і перспективи розвитку міста» мер обласного центру Володимир Гройсман учора провів у нашому виші

 

 

370-тисячна Вінниця має стати не лише агропромисловим і логістичним, а й інноваційним центром. А кожен із її мешканців повинен бути учасником того, що відбувається у місті.

 

Очільник міської влади поділився своїм баченням розвитку обласного центру. Детально розповів про концепцію стратегії розвитку «Вінниця 2020».

 

Володимир Гройсман висловив свою незгоду з багатьма підходами медичної реформи, насамперед з поспішністю і необдуманістю її проведення. Повідомив, що у Вінниці буде створений муніципальний медичний центр, для якого сучасне обладнання на $3 млн. безоплатно надасть держава Ізраїль. Тамтешні фахівці і навчать вінницьких медиків працювати з новітньою технікою.

 

Він також детально зупинився на особливостях транспортної реформи обласного центру, подякувавши за ефективну співпрацю науковцям Інституту машинобудування і транспорту нашого університету. І звертаючись до студентської частини аудиторії, зауважив:

 

— У моїй команді багато молодих хлопців — випускників Вінницького технічного університету, я дуже задоволений їхньою роботою, просто молодці, класні спеціалісти. Постійно залучаємо молодих фахівців, адже ваша ініціативність, нестандартність, енергія дає стимул для розвитку. Нині дуже важливо мати якісну освіту: завжди і скрізь потрібні високопрофесійні фахівці Молода людина повинна володіти необхідним набором знань. Ви, студенти, маєте чітко уявляти: ким і яким хочете стати через 20 років. Аби університетська пора не стала часом втрачених можливостей. Нині потрібні максимально фахові люди і їхня готовність працювати.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...