Прес-центр ВНТУ 13.06.2012, 13:07

Наш Вінницький національний технічний університет на 24 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни

Рейтинг вишів «Топ-200 Україна» уже шість років складає міжнародна група експертів у співпраці з Європейським центром з вищої освіти (ЮНЕСКО СЕПЕС) і центром «Євроосвіта». Мета проекту — надати об’єктивну і порівнянну інформацію про якість освітніх послуг, пропонованих вишами держави.

Ранжування формується за чотирма комплексними критеріями: експертне оцінювання ВНЗ представниками ринку праці і його академічна репутація; якість науково-педагогічного потенціалу; якість навчання; міжнародне визнання, присутність у глобальному інформаційному просторі (зокрема у рейтингу Webometrics).

Відзначають помітне підвищення уваги університетів України до проведення активної імідж-інформаційної політики.

Вінницький національний медичний університет у «ТОП-200 Україна» має 25 позицію (торік був на 24-й), Вінницький національний аграрний університет – 135, Вінницький фінансово-економічний університет – 143, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – 165.

Таблиця академічного рейтингу університетів України III, IV рівнів акредитації Топ-200 Україна у 2012 році