Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

БОЖЕНА МАННОВА: «ВНТУ — ОДИН З НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ»

 

Днями у нашому університеті побувала Божена Маннова, професор Празького технічного університету, директор Європейського суперрегіону першості світу з програмування АСМ-ІСРС

 

Мета візиту пані Божени — ознайомитись із системою проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є відбірковим етапом першості світу. А також узгодити організаційні моменти щодо проведення у ВНТУ спільно з Бухарестською політехнікою півфіналу першості світу з програмування по південно-східній Європі. Тому її візит співпав з ІІ етапом Всеукраїнської олімпіади, який проводився у п’яті базових ВНЗ. Божена вибрала для відвідування Київський національний університет ім. Т. Шевченка — до Києва можна дістатись прямим рейсом з Праги і столиця найближче до Вінниці серед інших міст, де проводились змагання 2 етапу. У Вінниці ж Божена планувала подивитись умови проведення півфінальних змагань першості світу та познайомитись з його організаторами.

 

Кияни організували змагання у головному (червоному) корпусі університету, створивши гості найкращі умови перебування. На жаль, Київський регіон є поки що найменшим, до того ж на змагання з’явились не всі команди, але загалом Божена мала змогу отримати уявлення про Всеукраїнську студентську олімпіаду.

 

До речі, у змаганнях Центрального регіону, який проводиться тоді ж у Сумському державному університеті (Центральний регіон), вже звично домінували представники ВНТУ, які і посіли перше місце, виборовши право участі у світовому півфіналі. Ще дві наші команди отримали право участі у змаганнях 2 групи 3 етапу, які відбудуться паралельно зі світовим півфіналом у Харківському національному економічному університеті з 11 по 14 жовтня.

 

Під час візиту до ВНТУ Божена зустрілась з ректором університету Володимиром Грабком. Під час бесіди торкнулась не лише світового півфіналу з програмування. Йшлося про співпрацю між нашими університетами: спільні наукові проекти, обмін студентами, отримання випускниками наших ВНЗ двох дипломів — як власного, так і одного з закордонних університетів. Божена відзначила, що перед поїздкою ретельно вивчала в Інтернеті досягнення ВНТУ і впевнилась, що він є одним з найкращих університетів України. Тому їй і було доручено ректором Празького технічного університету провести перемовини щодо налагоджування співробітництва саме з нашим університетом. Божена від’їздила з Вінниці зі словами вдячності, амбітними планами співпраці та запевненнями, що вона відстоюватиме інтереси південно-східного європейського регіону перед керівництвом АСМ-ІCРC, зокрема і щодо виділення регіону додаткових місць у світовому фіналі.

 

Побажаємо ж успіху у жовтневих змаганнях всім учасникам українського сайту південно-східного європейського регіону АСМ-ІСРС, для участі в якому зареєструвались 40 команд з Болгарії, Молдови, Румунії, Туреччини та України.

 

Володимир МЕСЮРА,

професор,

директор півфіналу першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...