Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

INFOPULSE UKRAINE ТА КАФЕДРА ЗІ

 

Кафедра захисту інформації є наймолодшою у ВНТУ, але вже з вагомим досвідом співпраці з комерційними компаніями. Приміром, з Infopulse Ukraine

 

Компанія Infopulse Ukraine входить в п'ятірку найбільших компаній України, має п'ять регіональних офісів. Серед її пріоритетів — співпраця з провідними вишами, організація спільних навчальних центрів, проведення тренінгів з сучасних інформаційних технологій тощо.

 

Згідно графіка навчального процесу студенти Інституту інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії нашого університету під час робочого триместру працюють в Infopulse Ukraine. Кращим студентам пропонують залишитися працювати й потому. Вимоги працедавців до претендентів є досить високими, тому компанія Infopulse Ukraine постійно підвищує кваліфікаційний рівень студентів.

 

Насамперед, це різноманітні безкоштовні щотижневі факультативи із сучасних інформаційних технологій програмування та адміністрування систем. Також Infopulse Ukraine допомагає кафедрі ЗІ удосконалювати дисципліни з програмування та адміністрування систем, що використовуються в комерційних компаніях. Компанія демонструє студентам приклади впровадження та супроводження сучасних систем тут же у навчальній лабораторії кафедр ЗІ. Минулого навчального року Infopulse Ukraine надала кафедрі для навчання студентів сучасну лабораторію. Нині ця лабораторія буде розширена та доповнена сучасним інформаційним забезпеченням з програмування, проектування і моделювання високотехнологічних елементів обчислювальної техніки.

 

Компанія Infopulse Ukraine фінансово підтримує й багато інших заходів ВНТУ: конференції, олімпіади з програмування, ярмарки вакансій тощо.

 

Значущу методичну допомогу у цьому співробітництві надає колектив Інституту iнтеграцiї навчання з виробництвом (директор — професор Віктор Мізерний).

 

Перший рік співпраці кафедри захисту інформації нашого вишу та компанії Infopulse Ukraine довів — для підготовки майбутніх фахівців в галузі сучасних інформаційних технологій такі взаємовідносини є взаємовигідними. Викладачі кафедри захисту інформації розробляють плани співробітництва і надалі.

 

Олександр ХОШАБА,

кандидат технічних наук,

доцент кафедри захисту інформації

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...