Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СІМНАДЦЯТЬ МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ

 

Університет вітав свого 1000-ного магістра! Ним виявилася Марина Павловська, магістр Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління, котра отримала диплом з відзнакою

 

У народі кажуть: «Осінь усьому рахунок веде». Усе, над чим творчо, завзято працювали впродовж року, принесло свої плоди і тепер потребує аналізу результатів та підбиття підсумків.

 

У Вінницькому національному технічному університеті вже 17 років поспіль відбувається феєрична подія — випуск магістрів наукового напрямку підготовки. В актовій залі лунає святкова музика. Магістри разом з батьками і друзями заповнюють залу. А попереду церемонія вручення дипломів, привітання від адміністрації, директорів інститутів, викладачів. Вітальні слова переплітатимуться з художніми номерами талановитої молоді університету. Кожен випускник у мантії і конфедератці магістра отримає диплом, а разом з ним – путівку у доросле життя.

 

За 17 років плідної роботи Інститут магістратури, аспірантури та докторантури підготував 1019 магістрів-науковців. Цього року ми вітали 1000-ного магістра, ним виявилася Марина Павловська, магістр Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління, яка отримала диплом з відзнакою. За традицією відбулось нагородження двадцяти почесних магістрів, імена яких будуть внесені до Почесної книги магістрів ВНТУ, що зберігається в музеї університету. Разом вони опублікували понад триста наукових праць, більше третини з них опубліковано у наукових фахових журналах з переліку ДАК України, отримано понад півсотні патентів та більше двадцяти перших і призових місць на олімпіадах та науково-навчальних конкурсах різного рівня.

 

ІнМАД здійснює підготовку магістрів за системою, яка втілює у навчально-виховний процес концепцію інтеграції освітньої і наукової діяльності. Випускники ІнМАД, які отримали дипломи магістрів, здобували знання в кращих академічних традиціях, що стане надійним стартовим майданчиком для їхньої подальшої науково-дослідної діяльності та професійного самовдосконалення. Понад тридцять випускників магістратури вступили до аспірантури, щоб продовжити наукові дослідження за обраною ще у студентські роки тематикою. Інші магістри знайшли престижну роботу за фахом.

 

Одна із притч Стародавньої Греції оповідає, як одного разу під час військових дій серед біженців усі звернули увагу на чоловіка, який не ніс з собою ніяких речей, не мав ніякої поклажі.

 

–         Ви що не встигли захопити своє добро? – спитали подорожнього.

 

–         Та ні! – заперечив той. – Просто усе необхідне зі мною – в моїй пам’яті та в моїй голові.

 

Упевнені, що і наші шановні магістри отримали у стінах своєї Альма-матер достойний багаж знань – запоруку подальшої успішної праці на благо нашої держави. Ми пишаємося своїми випускниками. І бажаємо їм нових успіхів, творчих результатів та стрімкого кар’єрного росту! А ще – не забувати свою Альма-матер.

 

Світлана БЕВЗ,

заступник директора ІнМАД,

кандидат технічних наук, доцент

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...