Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВІННИЦЬКА ВЕРШИНА ЛЬВІВСЬКОГО ФАРАОНА

 

Відбувся традиційний фестиваль інтелектуальних ігор «Баюнале»

 

Ініціатори — Вінницька обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта», наш Вінницький національний технічний університет та Клуб інтелектуального товариства «Баюн» — приурочили його Дню української писемності та мови.

 

Учасниками інтелектуального дійства стали 29 команд (Вінниця, Донецьк, Київ, Львів, Рівне, Тернопіль). Вони випробовували свої сили в «Що? Де? Коли?», відео-реаліях, ерудит-квартеті. Авторами ігрових завдань виступила група вінницьких «знавців»: Вадим Араго, Дмитро Альохін, Андрій і Світлана Данченки, Євген Громов, Роман Маслій, Анатолій Теклюк. Фестиваль зайвий раз довів, що інтелектуальні гра «Що? Де? Коли?» може бути успішною і українською мовою. Участь команд, для яких звичною мовою гри є російська та їх високі результати є переконливим доказом цього.

 

Починався фестиваль з «Акуніани», тематичного турніру по творчості Б. Акуніна. Тут перемогу святкували вінничани з «Dream-team», за ними «Переучетъ» (Рівне) та «Пінта» (Вінниця). У основному турнірі «Що? Де? Коли?», який складався з 90 запитань, перемогу святкувала столична команда «СКД» з результатом у 59 правильних відповідей, на другій сходинці «Тануна Х» (був такий фараон) — 55 залікових очок, а третім став рівненський «Переучетъ» — 53 очки. А от у турнірі відео-реалій (це коли до запитання додаються поступово картинки підказки, чим з ранішої підказки даєш правильну відповідь, тим більше очок отримує твоя команда за дане завдання) досвідчені команди поступились студентам із «КіПіШ» — 26 очок, а далі одразу було чотири команди з показником у 25 очок — «Тануна Х», «Переучетъ», «Брись» (Київ).

 

Після напруженої дводенної боротьби в абсолютному залікові бронзову сходинку п’єдесталу посіла команда «Брись» (Київ), друге місце — «Переучетъ» (Рівне), а перемогу здобули львів’яни з команди «Тануна Х», яким підкорилась вінницька вершина інтелектуального фестивалю. Таким чином головний приз фестивалю — статуетка Кота Баюна втретє поспіль дісталась представникам міста Лева. Одного залікового очка до призового місця невистачило донецькій команді «Номер 6», але вони мають твердий намір у наступному році таки здійнятись на вершину вінницького фестивалю і з повним правом повторити слова В. Висоцького «Я все таки был на верху, и меня не спихнуть с высоты».

 

За підтримки студентського крила профкому ВНТУ був організований окремий залік у рамках фестивалю для команд зі студентів нашого університету. Вісім колективів змагались на непростих питаннях ігрового пакету турніру. Третє місце виборола команда «Дежавю», яка складалась з студентів Інституту АЕКСУ та одного легіонера з Інституту РТЗП. На другому місці зупинились гравці із «The Bare Bear» (Інститут ІТКІ), а звання студентського чемпіона дісталось екологам з «Apple» (Юлія Мандренко, Олександр Голуб, Олександр Хоменко, Леонід Яцко, Віталій Древенчук). Всі призери отримали пам’ятні призи з рук Олени Григор’євої — очільника студентської секції профкому ВНТУ з побажанням інтелектуального зростання та нових звитяг на подібного роду заходах.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,

заступник директора ГЦВР,

кандидат філософських наук, доцент

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...