Прес-центр ВНТУ 22.11.2012, 15:58

Уже приступили до навчання за військово-обліковою спеціальністю третьо- і четвертокурсники нашого університету

Віднині наші студенти на добровільних засадах зможуть паралельно з базовою отримати ще й військову освіту та закінчувати навчання у технічному виші, маючи офіцерське звання.

Йдеться про військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу. Таку можливість Вінницький національний технічний університет надає своїм студентам, уклавши угоду із Житомирським військовим інститутом імені С. Корольова Національного авіаційного університету. До послуг студентів мультимедійні аудиторії та польова навчально-матеріальна база, забезпечена сучасними зразками техніки та озброєння. Заняття проводяться на базі з'єднань та військових частин 8 Армійського корпусу.

Зарахування студентів для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Студентам, які пройшли повний курс військової підготовки та атестовані до офіцерського складу, присвоюється первинне військове звання молодшого лейтенанта запасу.

Отримавши військову освіту та погони молодшого лейтенанта, випускник ВНТУ значно розширює простір своєї майбутньої професійної діяльності. Адже може зробити кар'єру в будь-якому з силових відомств — Збройні Сили України, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство надзвичайних ситуацій, внутрішні і прикордонні війська та залізничні формування, а також у відомствах, куди військкомати не призивають на строкову військову службу, але де потрібні молоді люди – офіцери запасу (Державна податкова адміністрація, Міністерство юстиції, прокуратура, Служба безпеки України, митна служба тощо).