Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

КРАСНОЩОКЕ ЯБЛУКО ДЛЯ АНАСТАСІЇ КРАСНОЩОКИ ВІД ПАРІСА

 

Найпопулярнішим серед різноманіття університетських заходів був і залишається конкурс «Міс ВНТУ». Щоразу під час його проведення глядацька зала заповнюється вщерть, і Ньютону було б за цих умов складно зробити своє геніальне відкриття, бо навіть яблуку ніде впасти

 

 

 

Звичайно, березень – не яблучний сезон, але одне яблучко 5 березня таки було вручено Парісом (якого уособлювало журі конкурсу) найкращій серед претенденток на титул «Міс ВНТУ - 2013».

 

Журі намагалось бути максимально виваженим у своїх рішеннях, щоб не спровокувати нову Троянську війну поміж армій вболівальників університетських красунь.

 

Уже в конкурсі «Дефіле» викреслились кілька ймовірних претенденток на підсумкову перемогу, не змінилась ситуація і після «Візитки», яка цього року була в форматі відео-ролика. Учасниці та їхні команди виявили неабияку винахідливість та оригінальність в підготовці сюжетів, порадували операторські рішення, несподівані образи конкурсанток.

 

Інтелектуальний конкурс по-справжньому змусив виявити свою ерудованість університетських красунь, логічність та образність мислення. Неофіційний титул «Варвари премудрої» в цьому змаганні виборола Таня Калагуряну, але й інші дівчата були зовсім поруч.

 

Одним з вирішальних моментів суперництва за першість, напевно, став творчий конкурс. Варто відзначити, що більшість з представлених виступів постали у вигляді міні-вистав, з цікавими образами, високою виконавською майстерністю. Проте, декому завадило хвилювання чи може ще якісь причини, щоб яскраво та впевнено показати всі свої можливості й таланти на університетській сцені під час свого творчого номеру.

 

Останні штрихи до свого портрету «Міс ВНТУ – 2013» представниці восьми інститутів нашого університету зробили в хореографічній постановці під джазову композицію у виконанні Єви Нечепуренко.

 

Жодна з учасниць не була обділена увагою спонсорів, зокрема всі вони отримали приємні подарунки від студентського профкому ВНТУ, а колишній ректор Борис Мокін вручив свої власні призи (у гривневому вигляді) Анастасії Каруцяк та Анастасії Краснощоці.

 

Приз глядацьких симпатій цьогоріч отримала представниця Інституту машинобудування та транспорту Аліна Кислицька, а на думку журі найліпші образи жіночої краси вдалось створити Анастасії Каруцяк (ІнЕЕЕМ), Дар’ї Шевчук (ІнБТЕГП), які отримали титул Віце-міс ВНТУ та Анастасії Краснощоці, котра була проголошена Міс ВНТУ 2013 року й отримала жадане яблучко від Паріса.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,

заступник директора ГЦВР,

кандидат філософських наук, доцент

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...