Прес-центр ВНТУ 19.03.2013, 13:28

 

Найпопулярнішим серед різноманіття університетських заходів був і залишається конкурс «Міс ВНТУ». Щоразу під час його проведення глядацька зала заповнюється вщерть, і Ньютону було б за цих умов складно зробити своє геніальне відкриття, бо навіть яблуку ніде впасти

 

 

 

Звичайно, березень – не яблучний сезон, але одне яблучко 5 березня таки було вручено Парісом (якого уособлювало журі конкурсу) найкращій серед претенденток на титул «Міс ВНТУ - 2013».

 

Журі намагалось бути максимально виваженим у своїх рішеннях, щоб не спровокувати нову Троянську війну поміж армій вболівальників університетських красунь.

 

Уже в конкурсі «Дефіле» викреслились кілька ймовірних претенденток на підсумкову перемогу, не змінилась ситуація і після «Візитки», яка цього року була в форматі відео-ролика. Учасниці та їхні команди виявили неабияку винахідливість та оригінальність в підготовці сюжетів, порадували операторські рішення, несподівані образи конкурсанток.

 

Інтелектуальний конкурс по-справжньому змусив виявити свою ерудованість університетських красунь, логічність та образність мислення. Неофіційний титул «Варвари премудрої» в цьому змаганні виборола Таня Калагуряну, але й інші дівчата були зовсім поруч.

 

Одним з вирішальних моментів суперництва за першість, напевно, став творчий конкурс. Варто відзначити, що більшість з представлених виступів постали у вигляді міні-вистав, з цікавими образами, високою виконавською майстерністю. Проте, декому завадило хвилювання чи може ще якісь причини, щоб яскраво та впевнено показати всі свої можливості й таланти на університетській сцені під час свого творчого номеру.

 

Останні штрихи до свого портрету «Міс ВНТУ – 2013» представниці восьми інститутів нашого університету зробили в хореографічній постановці під джазову композицію у виконанні Єви Нечепуренко.

 

Жодна з учасниць не була обділена увагою спонсорів, зокрема всі вони отримали приємні подарунки від студентського профкому ВНТУ, а колишній ректор Борис Мокін вручив свої власні призи (у гривневому вигляді) Анастасії Каруцяк та Анастасії Краснощоці.

 

Приз глядацьких симпатій цьогоріч отримала представниця Інституту машинобудування та транспорту Аліна Кислицька, а на думку журі найліпші образи жіночої краси вдалось створити Анастасії Каруцяк (ІнЕЕЕМ), Дар’ї Шевчук (ІнБТЕГП), які отримали титул Віце-міс ВНТУ та Анастасії Краснощоці, котра була проголошена Міс ВНТУ 2013 року й отримала жадане яблучко від Паріса.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,

заступник директора ГЦВР,

кандидат філософських наук, доцент

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету