Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТУДЕНТКА НАПИСАЛА КНИЖКУ

 

Четвертокурсниця Інституту менеджменту Дарія Воєділова придумала історію про дівчинку Соломійку і її друга Промінчика. Це перше в Україні видання для дітей, яке пояснює в доступній формі тему інвалідності

 

Дитяча книжка «Кожен з нас — особливий» вийшла у світ тиражем понад 10 000 примірників. У кінці березня її презентовано вихователям садочків та класним керівникам молодших класів. Саме на ці вікові групи вона й розрахована.

 

У Вінниці нині активно впроваджується інклюзивне навчання, створюються умови для доступної освіти школярам, які мають функціональні обмеження. Вінницькі міська та обласна ради усебічно підтримують проекти «Кожна дитина особлива» та «Освіта доступна для всіх» громадської організації «Гармонія». Активно сприяє діяльності «Гармонії» зокрема і департамент освіти Вінницької міської ради.

 

Даша уже майже 5 років працює волонтером «Гармонії», допомагаючи людям з обмеженими фізичними можливостями.

 

А в навчальному таборі-семінарі «Школа самостійного життя» дівчина є волонтером-координатором, відповідає за фандрайзинг та за зв’язки з громадськістю. Брала активну участь у проекті «Створення умов для вільного пересування Вінницею та надання послуг на належному рівні людям з обмеженими фізичними можливостями», який реалізувала «Гармонія» за фінансової підтримки Фонду Східна Європа, компанії «Славутич, Carlsberg Group», Фонду Євразія та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

 

Юна авторка розповідає, що книжка створювалась для того, аби діти змалку розуміли, що є різні люди, що потрібно бути небайдужим та доброзичливим до чиєїсь інакшості.

 

За даними міського департаменту освіти нині у вінницьких школах навчається 6 дітей з обмеженими фізичними можливостями, ще 284 – на індивідуальному домашньому навчанні, у садочку № 24 є група, у якій виховуються дітки з ДЦП.

 

Усі, хто причетний до видання книжки, прагнули, аби вона у тих, хто її прочитає, формувала приязне і доброзичливе ставлення до дітей з обмеженими фізичними можливостями, формувала позитивне сприйняття інклюзивного навчання.

 

Видана книжка на грантові кошти — «Гармонія» перемогла у конкурсі міської ради на реалізацію соціального проекту. Отож, «Кожен з нас — особливий» розповсюджуватимуть в освітніх закладах Вінниці безкоштовно.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...