Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ РОКУ» І «МОЛОДИЙ ЕКОЛОГ РОКУ» З ОДНОГО ВИШУ

 

Випускники ВНТУ — аспірант Валерій Граняк та доцент Віталій Іщенко перемогли в шостому обласному конкурсі «Молода людина року»

 

За це звання боролись талановиті юнаки та дівчата віком від 14 до 35 років. Перевагу експертна комісія надавала насамперед соціальній значимості досягнень кандидата у певній галузі.

 

Звання «Молодий еколог року» здобув Віталій Іщенко, доцент кафедри екології і екологічної безпеки ВНТУ, віце-президент Вінницької обласної екологічної молодіжної громадської організації «Екотопія Поділля». Віталій розробив програму регіонального екологічного моніторингу Вінницької області на 2012-2016 роки. А також створив та впровадив модель поводження з твердими побутовими відходами у м. Ладижин. Віталій є лауреатом стипендії Президента України.

 

У номінації «Молодий науковець року» переміг Валерій Граняк, молодший науковий співробітник ВНТУ, почесний голова Наукового товариства студентів та аспірантів ВНТУ. Саме Валерій заснував університетський конкурс наукових проектів у напрямку енергозбереження та конкурс на кращу академічну групу. Юний науковець уже є автором 31 наукової праці. Цьогоріч вдруге поспіль став стипендіатом програми Завтра UA Фонду Вікторв Пінчука.

 

Церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу відбулася напередодні Дня молоді у розважальному центрі «Феріде-плаза». Вітали молоду еліту Вінниччини та вручали почесні нагороди голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова Вінницької міської ради Володимир Гройсман

 

Голова облдержадміністрації наголосив, що сьогодні в державі значно посилена увага до проблем молоді, зокрема щодо забезпечення їх першим робочим місцем, а також запевнив, що обласна влада докладатиме максимум зусиль, аби повною мірою виконати свої зобов’язання у сприянні працевлаштуванню молодих фахівців, адже саме такими є соціальні ініціативи Президента України.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...