Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«ТЕХНІЧНА ОСВІТА — ФАНТАСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ» —

 

наголосив голова Представництва Європейського Союзу в Україні, польський дипломат Ян Томбінський на зустрічі зі студентами нашого університету

 

Представив гостя юній аудиторії голова облдержадміністрації Іван Мовчан, принагідно зауваживши:

 

— Вінницький національний технічний університет – один з найкращих технічних вишів України, який дає високий і конкурентний рівень освіти. Його студенти і викладачі активно беруть участь у міжнародних грантових програмах. Студенти ВНТУ – це те покоління, яке разом з європейськими партнерами будуватиме нову Вінниччину і нову Україну.

 

— Я щасливий, коли відвідую університет. Адже свою професійну діяльність розпочинав саме у виші. — в Яґеллонському університеті. — Сказав Ян Томбінський.

 

Із досьє

Яґеллонський університет почасти називають Краківським. Він є одним із найбільших в Польщі і одним з найстаріших в Європі університетів. Тут пан Ян Томбінський навчався, потому викладав германістику та історію. Має низку праць, присвячених новітній історії Польщі та Європи.

Саме Ян Томбінський був творцем і президентом Асоціації з євроінтеграції у Кракові.

Вільно володіє англійською, німецькою, французькою, словенською, чеською та українською мовами.

Був послом у Франції, обіймав посаду постійного представника Польщі у Євросоюзі. У 2012 році призначений головою представництва Європейського Союзу в Україні.

Одружений, має десятеро дітей.

 

— Коли я вперше приїхав в Україну, поставив собі запитання, які переваги може дати Україна для Європейського союзу. Одна з таких переваг — це людський потенціал, це якісна високопрофесійна технічна освіта. За статистикою в країнах ЄС молодь надає перевагу менш трудоємній — гуманітарній освіті. Лише 7 відсотків надає преференцію технічним знанням. В Україні значно вищий відсоток тих, хто інвестував у свої технічні знання — 30%. Тому це є фантастичним потенціалом України. Його треба використати! — Наголосив голова Місії ЄС в Україні.

 

Він підкреслив, що серед регіонів України у Вінниці є переваги — вона має свій офіс у Брюсселі, де може демонструвати свій потенціал, котрий здатен зацікавити Європу.

 

— Асоціація з ЄС — це не чудодійні зміни в Україні через рік-два. Це лише фундамент для таких змін. Це стратегія на покоління. Україна має знайти свій напрям розвитку, котрий не змінюватиметься з кожними виборами.

 

Гість сам запропонував, що не читатиме лекцію, а відповідатиме на запитання студентів. Потому зауважив, що на цій зустрічі почувався як студент на семінарі, а почасти й на іспиті. Адже запитання лунали досить складні й нагальні.

 

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський вручив нагороди переможцям у номінації «Європейська спільнота — за мир» XI міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який традиційно зорганізовує наш виш, задіюючи до участі молодь із 21-ї країни.

 

Час високого гостя на спілкування зі студентами, на жаль, обмежений протоколом. Тож, не усі свої запитання юнь встигла озвучити. Але відтепер щодо більшості проблем стосовно інтеграції України у європейське співтовариство студенти можуть знайти відомості в Інформаційному офісі представництва ЄС в Україні. Саме на урочистості з нагоди відкриття цього офісу поспішав пан дипломат після завершення зустрічі зі студентами.

 

Розташувався Інформаційний центр місії ЄС в Україні на першому поверсі головного навчального корпусу.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...