Прес-центр ВНТУ 14.10.2013, 11:53

 

На Всесвітньому кубку Enactus в місті Канкун (Мексика), який відбувався з 29 вересня по 1 жовтня, Україну представляли студенти Вінницького національного технічного університету

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Третій рік поспіль команда ENACTUS нашого університету стає переможцем всеукраїнських змагань. І втретє бере участь у ENACTUS WORLD CUP. У сезоні 2010-2011 рр. студенти ВНТУ захищали честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Торік літали на ці глобальні змагання до Вашингтона. Тепер — Мексика.

 

На самісінькому узбережжі казкового Карибського моря зібралися національні чемпіони Enactus з 34 країн. А також представники світової бізнес-еліти.

 

Стартував ENACTUS WORLD CUP 2013 по-мексиканськи емоційно — Culture Fair. Ярмарком культур, де країни-учасниці знайомили зі своєю національною самобутньою культурою, звичаями і навіть стравами. Барвисте і оптимістичне українське вбрання, віртуозний гопак, що водночас і танець, і бойове мистецтво, не дали шансу бути байдужим нікому. Виникали нові знайомства і приязнь, зароджувалась дружба і нові ідеї. Однак це аж ніяк потому не ослабило запал боротьби за світове чемпіонство.

 

Отож, наступного дня Opening Round — стартовий тур змагань. Учасники поділилися на 8 груп по 4-5 команд у кожній. Студенти ВНТУ змагались з командами Індії, Ірландії та Японії. Разом із Delhi Technological University наш ВНТУ, здобувши друге місце у своїй групі, отримав право брати участь у півфіналі ENACTUS WORLD CUP 2013. До речі, це вперше наші юні співвітчизники потрапили у напівфінал цих глобальних змагань. І це Станіслав Неснов (капітан), Ангеліна Белан, Олександр Стафієвский, Carlos Vipforlife і Катерина Франчук — команда Вінницького національного технічного університету!

 

Із 34 команд до Semi-Final Round вийшло 16. І змагались вони у чотирьох лігах. Команда Enactus ВНТУ боролась за право взяти участь у заключному — вирішальному етапі Кубку ENACTUS із студентами Кенії, Пуерто-Ріко і Марокко.

 

Final Round звів 4 команди: Пуерто-Ріко, Нігерії, Великої Британії та Німеччини. У запеклій і креативній боротьбі проектів визначити найсильнішого суддям було дуже не просто. Та усе ж світовим чемпіоном Enactus World Cup 2013 стала команда Technical University of Munich (ФРН). Віце-чемпіоном — University of Southampton (Велика Британія).

 

World Cup 2013 Results

 

— ENACTUS — одна з найчисельніших студентських організацій у світі. Вона заохочує студентів розробляти бізнес-проекти, що зорієнтовані на покращення життя різних верств населення, насамперед вразливих. ENACTUS розвиває теоретичні знання, які отримують студенти в університеті під час навчання. Робота в команді, уміння розробляти проекти — це комунікативні навики співпраці з бізнесом і владою. ENACTUS підсилює професійну здатність, професійні компетенції, які отримують студенти в університеті. Зараз команда ENACTUS ВНТУ на підйомі. Тож, є підстави сподіватися, що у жовтні наступного року саме студенти нашого вишу захищатимуть честь України в Пекіні на Enactus World Cup 2014. — Пообіцяв керівник команди кандидат економічних наук, доцент Микола Небава.

 

Якщо національним переможцем-2014 вчетверте поспіль стане команда Enаctus ВНТУ, вона поб’є рекорд Одеського національного економічного університету, який ставав чемпіоном у 2005-2007 роках. Нині команда Enactus ВНТУ активно взялась до своєї суспільнозначимої праці, адже новий сезон 2013-2014 уже стартував. Тож, є усі підстави сподіватися, що буде саме так!

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ