Прес-центр ВНТУ 12.12.2013, 12:28

Команда Вінницького національного технічного університету представлятиме Україну на світовому фіналі студентської командної першості з програмування АСМ-ІСРС!

На сайті студентської першості світу з програмування АСМ- ІСРС опублікували список команд-фіналістів. Нашому південно-східному європейському регіону (SOUTH-EASTERN EUROPEAN PROGRAMMING CONTEST) виділили 6 слотів — відразу вдвічі більше, аніж торік і позаторік, і втричі — аніж до 2011 року! Серед фіналістів всесвітніх змагань — команда Вінницького національного технічного університету!

Це вперше від SEERC у світовому фіналі візьмуть участь одразу 5 українських команд:

SobolevTeam – Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна;

BZFlags – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;

Phantom Menace – Таврійський національний університет ім. Вернадського;

ONU 1 2/3 –  Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова;

VNTU_[wRabbits] – Вінницький національний технічний університет.

А також команда Unibuc_BigDawg – Бухарестський університет.

«Вітаю всіх учасників і організаторів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, організаторів зимової та літньої шкіл і KPI-OPEN з виділенням південно-східному європейському регіону (SEERC) ICPC шести слотів у фіналі! Це відбулося, зокрема, завдяки великим спортивним досягненням українських студентів і величезній роботі всіх організаторів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, які за останні роки перетворили її на одну з наймасовіших національних олімпіад з програмування у світі!» — наголошує директор українського сайту півфіналу першості світу АСМ-ІСРС південно-східного регіону, координатор олімпіади, професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра.

Професор Месюра також висловив щиру подяку спонсорам за фінансову, організаційну і моральну підтримку змагань Всеукраїнської олімпіади, що сприяло мотивації студентів до напружених тренувань, свідчило про повагу до них виробничих компаній, про те, що за їх успіхами спостерігають і пишаються ними, що по закінченні навчання на них чекає цікава і високооплачувана робота!

Побажаємо нашим фіналістам удачі та здобуття медалей всесвітньої першості ACM-ICPC для підтвердження обґрунтованості та закріплення на майбутнє виділеної SEERC квоти!

Це надасть реальної можливості пробитись до фіналу будь-якій українській команді, яка поставить собі це за мету і наполегливо йтиме до своєї цілі впродовж навчання в університеті, що і є основною нагородою організаторів.

Отож, у червні наступного року відбудеться світовий фінал студентської командної першості з програмування АСМ-ІСРС, наш південно-східний регіон Європи представлятимуть головним чином українські команди і лише одна румунська.

Варто наголосити, що українська делегація на всесвітньому студентському фіналі буде четвертою за кількістю учасників після США, Китаю та Росії.