Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

XLIII НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВНТУ

 

Сьогодні 9 березня — 200 років від дня народження Тараса Шевченка. XLIII науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ВНТУ за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств Вінниці та області приурочена ювілею Кобзаря

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

 

Ювілей Кобзаря символічно поєднався з переломним моментом в історії України. Значущу дату відзначає нині не лише українська, а й світова громадськість. Google розмістив на сторінці пошуку дудл із Тарасом Шевченком. (Doodle — логотип Google, який робиться на честь різноманітних знакових подій та свят).

 

Традиційне наукове університетське дійство проводитиметься як зазвичай у два етапи. Перший уже відбувся 5—7 березня. Працювали секції гуманітарних та фундаментальних наук. 12—14 березня черга секцій загальноінженерних та технічних наук.

 

У конференції задіяні усі 8 навчально-наукових інститутів вишу, а також Інститут гуманітарно-педагогічних проблем, Інститут інтеграції навчання з виробництвом та Головний центр виховної роботи.

 

На пленарному засіданні першого — гуманітарного етапу конференції поміж інших проблем обговорювали Шевченкософію у вимірах поетики (тон задав член Національної спілки письменників України, професор Михайло Стрельбицький), дискутували щодо християнської етики і меж сучасної свободи (доповідач — доктор філософських наук, професор Олег Хома).

 

В обговоренні гуманітарних питань нині, втім як і щороку, взяли участь понад півтисячі студентів вишу. Цікаво, що не лише ті, хто мав виступ, а й такі, хто просто переймається такою проблематикою і мав бажання з цього приводу подискутувати.

 

 

У виставковій залі університетського Центру культурології традиційно до відкриття конференції зорганізували художню експозицію творчих студентських робіт. Своїми аматорськими творами приєдналися цьогоріч і викладачі та співробітники. Виставка радує не лише жанровим різноманіттям, а життєствердністю та оптимізмом.

 

Конференція складається із 55 секцій. Загалом буде виголошено понад 1000 доповідей. З них дві третини студентами. Варто зауважити, що чимало студентів беруть участь у роботі як гуманітарних, так і технічних секцій конференції.

 

Щодо кількості задіяних у науковому форумі студентів, то загалом це понад півтори тисячі.

 

17 березня – підбиття підсумків конференції, доповіді голів оргкомітетів інститутів, розроблення та ухвалення рекомендацій (ауд. 210 ГНК о 1500). Остаточна статистика буде оприлюднена там.

 

За підсумками роботи готується електронне наукове видання матеріалів конференції.

 

Детальніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...