Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НАШ ВИШ УДОСТОЄНИЙ ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

 

Також Вінницький національний технічний університет за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus відзначений сертифікатом «Якість наукових публікацій»

 

Високі відзнаки — Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності» і сертифікат «Якість наукових публікацій» Вінницькому національному технічному університету вручено на V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014». 

18 - 20 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила головна освітянська подія року — П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».


Зорганізували виставку Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».


У заході взяли участь в. о. першого заступника міністра освіти і науки України Інна Совсун, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, інші високопосадовці.


Лілія Гриневич зазначила: «Щойно місяць минув з того часу, коли загинуло багато українців у відстоюванні демократичної України. Ці жертви зобов’язують нас з вами розвиватися, йти далі, міняти освіту, яка змінює світ. Сьогодні, в час агресії, яка відбувається щодо нашої країни, ми з вами розмовляємо і працюємо над освітою. Тому, що від цього залежить, якими виростуть українські громадяни».


В. о. першого заступника Міністра Інна Совсун зачитала привітання Міністра освіти і науки Сергія Квіта.


Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень закликав сказати: «Геть руки від України!», «Геть агресію!» і запропонував від імені всіх освітян України засудити агресивні дії Росії щодо України. Його ініціатива була гаряче підтримана.


Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» — це найбільший освітянський форум, що включає, окрім самої експозиції, ще й конференції, круглі столи, семінари, що сприяють обміну інформацією та досвідом між фахівцями з різних країн.


Вінницький національний технічний університет також нагороджений Дипломом за презентацію своїх вагомих досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.


А за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти почесними грамотами V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» нагороджено ректора ВНТУ, доктора технічних наук, професора Володимира Грабка, проректорів Віктора Мізерного і Сергія Павлова, директора головного центру міжнародних зв‘язків ВНТУ Миколу Прадівлянного.


Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...