Прес-центр ВНТУ 18.04.2011, 13:37

Днями на сайті французької компанії Schnеider Electric з’явилась інформація про офіційний авторизований центр навчання цієї всесвітньовідомої корпорації, котрий почав діяти у ВНТУ.

 

 


 


Позаторік у нашому виші — в Інституті електроенергетики та електромеханіки корпорація відкрила науково-навчальну лабораторію з обладнання Schnеider Electric, яке надала безкоштовно. Нині лабораторія визнана як офіційний авторизований центр навчання Schnеider Electric. Центр внесений в каталог компанії і отримав право видавати дипломи Schnеider Electric.
– Наш університет узяв напрямок на запровадження інновацій, аби готувати такого фахівця, який буде конкурентноздатним на ринку праці. – Зауважує ректор ВНТУ, завідувач кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко.
Таких авторизованих центрів навчання в Україні є лише кілька. Своїх партнерів Schnеider Electric відбирає дуже ретельно. Зокрема, до вишів ставить досить жорсткі вимоги. Адже інвестиції мають бути обопільними: компанія надає своє обладнання, свої наукові напрацювання, технічну підтримку, а комп’ютерною базою, спеціалізованим приміщенням має бути спроможним забезпечити ВНЗ.
Пізнайте можливості вашої енергії! — таке гасло компанії. Schnеider Electric розробляє й впроваджує рішення у сфері управління енергією і системами автоматизації. Щороку в наукові розробки вкладає близько 50 млн. євро. Саме її фахівці винайшли перший промисловий контролер.
На обладнанні Schnеider Electric студенти опановують сучасні технології побудови систем автоматизації та електроприводів. На новітньому оснащенні компанії готують дипломні проекти, проводять наукові дослідження. Вивчення елементної бази розширює фаховий кругозір студентів — вони стають фахівцями не лише щодо обладнання Schnеider Electric, а й в побудові будь-яких систем автоматизації на базі обладнання провідних компаній світу.
Віднині в авторизованому центрі навчання Schnеider Electric підвищують свою кваліфікацію професіонали, й окрім підготовки студентів і використання обладнання в науковій роботі, надаються виїзні консультації на підприємствах регіону.
Центр навчання Schnеider Electric пропонує спеціалізовані модулі навчання (детальніше тут http://emca.ineeem.vntu.edu.ua/images/files/labs/4111.pdf ) А також курси за бажаною для замовника тематикою. Кількість слухачів у групі під час навчання з підвищення кваліфікації не перевищує 10 осіб. Тим, хто потребує, надається гуртожиток.
Технічним менеджером центру навчання Sсhnеider Electric є нещодавній випускник Інституту електроенергетики та електромеханіки ВНТУ, а нині доцент кафедри ЕМСАПТ Сергій Левицький (телефони: 0432-598-257, 067-438-63-61, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )