Прес-центр ВНТУ 31.03.2014, 11:20

 

Однією з необхідних рис учасниці конкурсу «Міс ВНТУ» має бути сміливість


Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Без неї просто не вийдеш на сцену, не ризикнеш постати на суд прискіпливого журі та вщерть заповненої глядачами зали. Тому до всіх титулів, які отримували конкурсантки варто кожній додати ще й «Міс сміливість», а сміливість, як відомо, міста бере, диплом Вінницького національного технічного університету здобуває, то ж бажаємо вам численних великих і маленьких перемог у майбутньому.


Конкурсна програма «Міс ВНТУ 2014» була насиченою та різноманітною, дівчатам доводилось перевтілюватись в образи представниць різноманітних епох. Наших красунь ми бачили в середньовічному замку, то в образі жінки-вамп, то на сучасному балу. Акторські здібності претендентки на титул «Міс ВНТУ» продемонстрували публіці в своїх відео-візитках (хтось був у образі індійської красуні, хтось в ролі Нео, а хтось у ролі студентки на заняттях чи іспиті).


Нелегко було красуням в інтелектуальному конкурсі, але вони переконали журі та глядачів, що краса та розум є сумісними. Їхні відповіді на запитання пов’язанні з притчею про двох близнюків у лоні матері (один близнюк вірить, що є життя після пологів і що є мати, яка про них піклується, а інший вперто твердить «Що звідти ніхто ще не повертався», тобто після пологів) були змістовними, аргументованими й переконливими.


Різнобарвність талантів університетських красунь накрила хвилею глядачів і суворих суддів у творчому конкурсі. Пісенні, музичні, танцювальні та КВН-івські номери справді були захоплюючими, але найбільше запам’ятались індійський танець Анастасії Кравець, танець-драма Ольги Мисловської й незабутня місячна доріжка Наталі Анненкової.


Аліна Панасюк (ІнІТКІ), Яна Пташинська (ІнЕЕЕМ), Ангеліна Бєлан (ІнМ) вибороли звання «Міс чарівність», а разом з цим і приємні подарунки від Студентського профкому ВНТУ та президента Студентського самоврядування нашого університету. Представниця інституту менеджменту до цього всього ще й отримала звання «Міс «Велюр» разом з презентом від клубу «Велюр».


Титули «Віце-міс ВНТУ» з відповідними нагородами дістались Анастасії Кравець (ІнАЕКСУ) та Ользі Мисловській (ІнРТЗП). Голосування ж глядачів, кому ж віддати титул «Міс глядацьких симпатій», співпало з рішенням журі, хто ж у 2014 році буде носити титул «Міс ВНТУ», - Наталя Анненкова (ІнБТЕГП).


Анатолій ТЕКЛЮК,

кандидат філософських наук, доцент,

заступник директора ГЦВР


Фоторепортаж Сергія Маркова

«Міс ВНТУ»  на YouTube