Прес-центр ВНТУ 14.04.2014, 10:29

У Дніпродзержинському державному технічному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2013/2014 навчального року з галузі «Електротехніка та електромеханіка».

Свої наукові роботи на цей конкурс подавали два студенти напряму підготовки «Електромеханіка» ВНТУ:

– Олег Дідушок, група 1ЕМ-09б (науковий керівник – к.т.н., доцент Михайло Розводюк), тема роботи – «Зниження рівня втрат електроенергії в трамваях» (секція «Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів»);

– Ярослав Лаура, група 1ЕМ-09б (науковий керівник – асистент Ігор Бальзан), тема роботи – «Регулювання напруги електротехнічним комплексом, що містить трансформатор з РПН» (секція «Регулювання якості електричної енергії»).

За результатами захисту цих робіт кожен з них отримав диплому третього ступеня.