Прес-центр ВНТУ 08.07.2014, 13:08

Серед вишів центрального регіону України Вінницький національний технічний університет — третій

Інформаційним ресурсом Освіта.ua складено консолідований рейтинг вишів України 2014 року.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вишів за версією трьох найавторитетніших національних та міжнародних рейтингів, кожен з яких використовує різні  критерії оцінювання діяльності університетів:

"Топ-200 Україна" Вінницький національний технічний університет тут має 30 місце. ВНМУ — 28.

"Scopus" ВНТУ тут посідає 49 місце. ВНМУ — 74. Інші виші Вінниччини рейтингом узагалі до уваги не брались.

"Вебометрикс" ВНТУ за цим рейтингом серед українських вишів посідає 24 місце. Серед вишів світу 4280. ВНАУ має тут 81 місце і 8973 у світі.

Інформаційний ресурс Освіта.ua представив виші і за регіонами України, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів 2014 року.