Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ДВІ СОТНІ IT-ПЕРЕМОГ ЗА 2014 РІК

 

Студенти Вінницького національного технічного університету лише цьогоріч здобули майже 200 призових місць на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Це більше, аніж студенти усіх вишів України отримали нагород на подібних змаганнях

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Є підстави для оптимізму і на перспективу — адже цьогорічні перемоги примножують головним чином студенти молодших курсів. І головним чином у Російській Федерації. Це web-конкурси: «Цифровий вітер», який проводиться Саратовським державним технічним університетом; ІТ-Архангельськ; «Університетська IT-весна» (Оренбург); «Цифрова пастель» (Омськ); «Майстерня-2014» (Магнітогорськ); «Цифровий космос 2014» (Тольятті); «Зоряний проект» (Москва) тощо. Є переможні виступи на «Творчество без граници» – Хасково 2014 (Болгарія), «Middle East» (Дубай, ОАЕ).

 

Перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк пояснює, що то досягнуто копіткою працею:

 

«Відслідковуємо усі конкурси, які проводяться в Україні, СНД та й у світі загалом. Аби було що на ці конкурси пропонувати, створили web-студію. Там студенти активно обмінюються досвідом, ідеями, а старші і досвідченіші радо допомагають молодшим. Заняття проводять не лише викладачі, а й почасти студенти, котрі мають перемоги у престижних web-конкурсах. Студія — це осередок обдарованих студентів, які в умовах внутрішньої креативної конкуренції вдосконалюються. Тут на загал демонструють свої роботи, потому йде доброзичливе і конструктивне обговорення».

 

Керує web-студією професор Романюк. А займаються у ній не лише студенти, а й школярі, які приїздять з районів області. Це потенційні студенти ВНТУ. І професійно визначитись, і обрати саме наш виш, їм допомагає web-студія.

 

«Перемагають вихованці студії не лише у студентських, а й у професійних конкурсах. Радує, що збільшується діапазон номінацій, у яких студенти беруть участь і здобувають призові місця. Якщо раніш «нашою» була 3D-графіка, то тепер лідируємо у растровій і векторній графіці» — розповідає Олександр Никифорович.

 

Наголошує він і на «проблемах», які створюють гучні перемоги: «Навіть студентів молодших курсів уже запрошують престижні фірми на роботу за кордон. Манливі пропозиції працювати у Великій Британії і США надійшли двом нашим першокурсникам. Але хлопці таки залишились в Україні, вирішивши здобути освіту, а заодно примножити славу свого вишу».

 

Певні незручності виникають при спілкуванні з організаторами конкурсів у РФ. Інколи не дуже мають бажання до комунікації з українцями, почасти не надто приязні. Але роботи з ВНТУ їм надають настільки високого рівня, що проігнорувати немає як — і призові місця таки надають. А професору Романюку надсилають подяки від журі конкурсів за підготовку лауреатів.

 

На трафаретне запитання щодо планів на майбутнє професор Олександр Романюк відповідає чітко: «Зорганізовувати он-лайн конкурси з маститими фірмами. А також провести захист міжнародного дипломного проекту з комп’ютерної графіки — між студентами ВНТУ та вишами Швеції і Росії».

 

А ще студенти-вихованці професора Романюка мають ідею створити сюжетний мультфільм. Це їм уже до снаги. Нині проблема лише за цікавим і оригінальним сценарієм. А один із вінницьких телеканалів уже готовий надати для майбутнього студентського мультиплікаційного фільму свій ефір.

 

Вінницький національний технічний університет 12 років поспіль зорганізовує конкурс із веб-дизайну і комп’ютерної графіки. Нині конкурс уже сягнув міжнародного рівня. Цьогорічний ХІІ Міжнародний відкритий конкурс із веб-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів та учнів отримав понад 1300 робіт з 23 країн світу. Звісно, серед його переможців чимало студентів ВНТУ.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...