Прес-центр ВНТУ 04.05.2011, 17:41


Щороку винахідники ВНТУ отримують понад 160 патентів України на винаходи та корисні моделі. Наш університет нині є єдиним представником від України в Міжнародній федерації винахідницьких асоціацій — IFIA (Женева).

 

 


 

 

 

Шановні колеги! Щиро вітаю всіх, для кого наука стала справою життя, з Міжнародним святом винахідника та раціоналізатора!
Людський інтелект і творча праця завжди були запорукою прогресу на шляху інноваційного розвитку світової спільноти.
Наш університет впевнено здобуває авторитет закладу з високим інтелектуальним потенціалом. ВНТУ небезпідставно пишається потужним інтелектуальним потенціалом наших науковців та винахідників, їх інноваційні ідеї та рішення мають не лише загальнодержавне, але й світове значення.
За активністю винахідницької діяльності вже протягом тривалого часу ВНТУ є одним з кращих серед вищих навчальних закладів держави. Щороку винахідники ВНТУ отримують понад 160 патентів України на винаходи та корисні моделі. Університет нині — єдиний представник від України в Міжнародній федерації винахідницьких асоціацій (IFIA). Беручи активну участь у міжнародних виставках винаходів, які проводились під егідою IFIA, винахідники ВНТУ неодноразово ставали переможцями та призерами цих заходів.
Переконаний — у нас вистачить інтелектуальної снаги ввести Україну у коло наукових лідерів світу.
Бажаю вам миру, оптимізму, впевненості у власних силах, наснаги в роботі та нових творчих здобутків! Щастя усім і благополуччя!

Сергій ПАВЛОВ, проректор з наукової роботи,
доктор технічних наук, професор,
завідувач кафедри загальної фізики та фотоніки