Прес-центр ВНТУ 05.09.2014, 14:20

Ректор Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко приєднався до благодійного крижаного флешмобу «Подаруй життя солдату»

IceBucketChallenge на YouTube

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Учасники міжнародного флешмобу IceBucketChallenge обливають себе відром холодної води, де плавають шматочки льоду, і можуть кинути виклик ще трьом учасникам. Мета — збір коштів у фонд з вивчення мотонейронного захворювання.

В Україні ж цей флешмоб трансформувався у підтримку акції «Подаруй життя солдату». У разі відмови від крижаного душу учасник перераховує 1000 гривень, а публічно здійснивши таке обливання – лише сто. Потому відео водних процедур обов’язково має бути викладене в Інтернет.

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко отримав виклик міжнародного руху IceBucketChallenge від Петра Яснія — ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Очільник ВНТУ прийняв крижаний душ на одному зі спортивних майданчиків вишу поряд з великим критим катком «Айс Авеню» — улюбленим місцем для занять фізкультурою вінницьких політехніків.

Одразу після обливання професор Грабко кинув виклик проректору з наукової роботи ВНТУ, професору Сергію Павлову, проректору з наукової роботи ДВНЗ «Національний гірничий університет», професору Олександру Бешті та ректору Чернігівського національного технологічного університету Сергію Шкарлету, котрі впродовж 24 годин повинні зробити теж саме.